
Mūsdienās arvien biežāk pamanāma tendence, ka sievietes nes vīrišķo pienākumu vezumu, tā zaudējot sievietei tik ļoti piestāvošo gaisīgumu. Kā iekrāsot savu sievišķību un ik pa brīdim ļaut sev būt arī vājai? 15
Domāju, ka katram ir jābūt atklātam pret sevi. Nav nepieciešamības mākslīgi ielikt sevi kādā iedomātā rāmī. Vīrišķīgas sievietes un sievišķīgi vīrieši rodas no dvēseles atmiņām par iepriekšējām dzīvēm. Ja divas pēdējās vai pat vairākas dzīves pavadītas „skarba veča” ādā, tad ir grūti uzreiz pārslēgties un simtprocentīgi iejusties vājas sievietes trauslajā ķermenī. Protams, reizēm viss ir citādāk, un sieviete piedzimst ar ļoti sievišķīgu enerģiju, bet dzīves grūtību rezultātā, lai pielāgotos un izdzīvotu, viņas enerģija kļūst vīrišķīga. Tas nav viegli, jo sievišķīgai sievietei vilkt nastu, kas enerģētiski nav viņai domāta, ir ļoti grūti. Bet tas dod garīgu spēku un rūdījumu citām dzīvēm.
Ja tomēr rodas vēlme sevi mainīt, ir jāpieliek attiecīga piepūle. Es zinu – tas nav viegli, bet pamazām ir jāsāk sevi „lauzt”. Principā visa darbība balstās atdarināšanā. Sākot no sevis vizualizēšanas, iedomāšanās jaunajā tēlā, līdz pat reālām darbībām. Bikšu vietā jāvelk skaistas kleitas, jāizvēlas krāsaināks apģērbs, jāsāk vairāk pucēties, krāsot nadziņus utt. Protams, viens no galvenajiem nosacījumiem – nedarīt vīriešu darbus. Nenest smagumus, iepirkumu maisiņus. Ir taču sievietes, kuras pašas neko nevar paveikt, bet tomēr dzīvas un kāds par viņām parūpējas. Ir draugi – vīrieši, bijušie partneri, kolēģi, kaimiņi. Lūgt palīdzību – tas ir sievišķīgi. Savukārt sievietei jāparūpējas par sieviešu lietām. Jāgatavo šiem cilvēkiem vakariņas, jācep cepumus, ko iedot līdzi utt. Tas nebūt nenozīmē, ka obligāti jāseko tuvībai vai romantiskai draudzībai. Galvenais – saglabāt ar šiem cilvēkiem cilvēciskas attiecības.
Novēlējums, sagaidot pavasari.
Smaidiet! Katru dienu spogulī smaidiet sev. Smaidiet arī pēc iespējas regulārāk cilvēkiem uz ielas, veikalā, darbā, mājās. Kā amerikāņu filmās un vēl patiesāk!