Foto – publicitātes

Teatrāls priekšnesums „Ironisks komentārs mākslai” izstāžu zālē Arsenāls 0

11. aprīlī, plkst. 18.30 LNMM izstāžu zālē Arsenāls (Torņa ielā 1, Vecrīgā) notiks teatrāls priekšnesums „Ironisks komentārs mākslai” Latvijas vienīgā etīžu teātra „NERTEN” sniegumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts prognozē, kā nākotnē mainīsies bēru tradīcijas: skan neticami, bet vietām tā jau ir realitāte
“Tas ir mīts, ka tie padara mūs resnus!” Uztura speciāliste atklāj mītus par 8 populāriem pārtikas produktiem 2
Krievi zaudē redzi: Ukrainas izlūkdienests atkārto “Mossad” operāciju – no attāluma spridzina Krievijas dronu operatoru brilles
Lasīt citas ziņas

Pozitīvi ironiskais tēlojums ievadīs trešās Purvīša balvas izstādes izskaņu, miniatūrās izspēlējot dažādas ar mākslas pasauli saistītas epizodes un aktualitātes.
Etīžu teātris „NERTEN” ir dibināts 2004. gadā un no sākotnēji neformālas apvienības šobrīd jau kļuvis par atpazīstamu radošu zīmolu gan Rīgā, gan ārpus tās. Teātrī kā režisori, dramaturgi un aktieri darbojas Svens Kuzmins, Normunds Zālamans un Toms Treibergs. Neizmantojot dekorācijas un rekvizītus, trijotne attēlo Mazā Cilvēka sadursmi ar ārpasauli, pārmaiņus ievietojot to komēdijas, traģēdijas un absurda rāmī, nojaucot robežas starp telpu un laiku, kārtīgo un haotisko. Apvienības interešu lokā ir ne tikai laikmetīgas, bet arī piemirstas kultūras un sociālās sfēras norises un cilvēcisko attiecību tipiskums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.