“Tas taču ir šovs! Eiropā bārdainu sievieti cirkā rādīja pirms 200 gadiem,” Bikše dalās pārdomās par Eirovīziju 51

“Man liekas, ka tur arī kaut kāds Krievijas propagandas nospiedums veidojas. Viņi tik ļoti visur maļ to ideju un tik ļoti grib parādīt Eiropu kā tādu Sodomu un Gomoru, ka man liekas, ka tas arī mūsu konservatīvajos cilvēkos rada to ideju, ka varbūt tomēr kaut kas tāds ir,” savās pārdomās TV24 raidījumā “Kur tas suns apraksts?” dalās tēlnieks Aigars Bikše.

Reklāma
Reklāma
Zinātnieki atklājuši, kas izraisa specifisko, tā dēvēto “vecuma smaku”: 7 ieteikumi, kā no tās atbrīvoties
Eiropa par mata tiesu izvairījusies no liela mēroga katastrofas, ko mēģinājusi izraisīt Krievija. Atklātas notikušā detaļas
Kokteilis
Negaidīti! Vai līdz ar bērniņa atnākšanu mīlestība starp Dāvidu un Arnitu uzplaukst no jauna?
Lasīt citas ziņas

Mākslinieks uzskata: “Tas taču ir šovs! Eiropā bārdainu sievieti cirkā rādīja pirms 200 gadiem un vēl senāk.” Bikše atgādina, ka Tolstoja darbā “Karš un miers” viens no varoņiem ir zemnieks, kas ģērbjas sieviešu drēbēs un uzskata, ka viņš ir sieviete.

“Tas nav nekāds brīnums. Pirmkārt, tas ir šovs. Es arī neesmu šī konkursa liels cienītājs, bet acīmredzot ir cilvēki, kuriem interesē,” stāsta tēlnieks Aigars Bikše.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.