“Tas ir pats briesmīgākais ierocis, ko šobrīd Krievija ir pielietojusi.” Slaidiņš par notikumiem Ukrainā 125

Būtiski nekas nav mainījies – asiņainais karš turpinās. Tā TV24 speciālizlaidumā pēdējās diennakts notikumus Ukrainas frontē raksturoja NBS kapteinis, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Lasīt citas ziņas

Viņš pastāsta, ka Rietumos daudzi beidzot ir sapratuši, ka Ukrainai ir jāuzvar. Slaidiņš norāda, ka faktiski Krievija ir palikusi viena, ja neskaita atsevišķas valstis, kurām pašām ir problēmas.

Protams, krieviem liels zaudējums ir sprādzienos kara aviācijas bāzē okupētajā Krimas pussalā 9.augustā zaudētās lidmašīnas. Slaidiņš norāda, ka pulks, kas tur bija dislocēts ir zaudējis kaujas spējas.

CITI ŠOBRĪD LASA

NBS kapteinis pauž bažas, ka daļai iedzīvotāju nav izdevies evakuēties no karadarbības zonas. Viņš pieļauj, ka krievi viņus nelaiž ārā, turot gūstā, lai viņus izmantotu kā dzīvo vairogu.

Zemessardzes štāba virsnieks pastāsta, ka Doņeckas apgabalā Krievija vakar ir pielietojusi smagās uguns metēju sistēmas. “Tas ir pats briesmīgākais ierocis, ko šobrīd Krievija ir pielietojusi,” atzina Slaidiņš.

Viņš skaidro, ka krievi šāvuši ar termobārisko munīciju: “Ja tur atradās ukraiņu dzīvais spēks, tad ir maz ticams, ka kāds ir izdzīvojis.”

Viņš piebilst, ka tā rada milzīgi lielu temperatūru, detonē iekšpusē un noslēpties no šīs artilērijas sistēmas ir ļoti sarežģīti.

Plašāk par situāciju Ukrainā pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.