Jānis Endziņš.
Jānis Endziņš.
Foto: Karīna Miezāja

“Tā bija kļūda! Labāk, lai izplēšās un nonāk pie lēmuma!” Endziņš par valdības sēdēm, kas atgādina preses konferences 2

“Ir jāskatās tālāk par kovidu,” RīgaTV 24 raidījumā “Preses Klubs” saka Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
Vai tāpēc mēs karojām? Z-patrioti šokā par Putina negaidīti dāsno piedāvājumu Trampam
Lasīt citas ziņas

“Galvenais ir nenoņemties pārmērīgi ar visām kovida tēmām un nepazaudēt lielos jautājumus – kādu labklājību gribam Latvijā, cik ātri noķert vai apdzīt Eiropas līmeni, sanāk, ka ar vīrusa tēmām mēs ikdienā ņemamies un mazliet pazūd šie lielie, valstiski svarīgie jautājumi!” viņš uzskata un atgādina, ka jau martā ir ieteicis kopā ar nozares pārstāvjiem uztaisīt stratēģiju, kādā veidā vadīt pandēmijas procesu, bet “stratēģijas nebija.

“Tagad jau, uz šo brīdi raugoties, mēs beidzot kā LTRK esam izcīnījuši savu vietu zem saules un drīkstam piedalīties gan šajās krīzes vadības padomēs, gan operatīvajās vadības grupās, bet tas notika tikai šī gada sākumā – gadu pēc krīzes!” teic LTRK valdes priekšsēdētājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd, tā kā viņš patiešām piedalās šajās valdības sēdēs, Endziņš norāda, tās ir ļoti garas un uzskata, ka tas nebija nepareizi sēdes noteikti atklātas.

“Pārāk daudz jūtams PR un mazāk pats krīzes faktors! Atceros, ka bija zināms spiediens sēdes padarīt atklātas, bet šobrīd trešdaļa no uzrunām, runām un pozīcijām patiesībā nav lemšanai, bet tāds mikslis starp valdības sēdi un preses konferenci!

Daudzi runā skatītājiem, tautai, kuri skatās šo valdības sēdi! Tā nav krīzes vadības pieeja, skaidrs, ka jābūt absolūtai caurspīdībai, bet krīzes situācijā ir ļoti daudz sarežģītu jautājumu, kur vajadzīga dinamiska, kompetenta, varbūt smaga saruna. Labāk, lai viņi izplēšās un nonāk pie lēmuma!” tā Endziņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.