Foto: Shutterstock

Svētdien gaidāms lietus 0

Svētdien, 25.oktobrī, Latvijā gaidāms apmācies laiks, vietām smidzinās. No rietumiem nāks lietus – dienas vidū tas sasniegs Liepāju un Ventspili, pievakarē arī Rīgu.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Pie Miķeļbākas izskalots nezināms “jūras iemītnieks”: “Vai ir kāds, kurš zina, kas šis ir?”
Nauda ir, bet izņemt nevar… Kāpēc cilvēki ar “Swedbank” kartēm dod priekšroku “SEB” bankomātiem?
Kokteilis
Danas Reiznieces bijušais vīrs satriekts: “Es tiešām negaidīju, ka sieviete var tā aiziet un atstāt trīs bērnus…” 1
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu vējš. Vakarā Kurzemes rietumkrastā rietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 16 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +6..+11 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā apmācies laiks, iespējama neliela smidzināšana, bet vakarā līs. Pūtīs mērens dienvidu vējš, gaiss iesils līdz +9 grādiem.

Latvijai no rietumiem tuvojas zema spiediena ieplaka un atmosfēras fronte. Gaisa spiediens 759-763 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Maksimālā gaisa temperatūra sestdien, 24.oktobrī, Latvijā bija +12..+14 grādu, vienīgi valsts austrumos +9..+11 grādu.

24.oktobra augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +24..+25 grādi Spānijā, Itālijā, Albānijā, Grieķijā un Krievijas dienvidos, kā arī +29 grādi Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz svētdienu -7 grādi kalnos Rumānijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.