Straujumu satrauc masveida jaunu štata vietu veidošana valsts pārvaldē 9

Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V) satrauc, ka valsts pārvalde atkal virzās uz ierēdniecības palielināšanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 visnelaimīgākās zodiaka zīmju savienības
8 istabas augi, kas nomierina nervus un veicina mierīgu atpūtu
Kokteilis
FOTO. 10 neparastākās kafejnīcas Latvijā, ko ir vērts apciemot
Lasīt citas ziņas

Izskatot vairākus jautājumus valdībā, kuri paredz jaunu štata vietu izveidošanu, Straujuma ministriem pauda satraukumu, ka valsts pārvaldē atkal tiek veidotas jaunas štata vietas, lai gan pēdējā laikā to skaitu cenšas samazināt.

“Gandrīz katrai ministrijai ir jaunas štata vietas. Mani satrauc, ka dodamies jaunu štata vietu masveida veidošanas virzienā,” teica Straujuma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Premjerministri bažīgu darīja jaunu štata vietu veidošana, ko paredzēja grozījumi likumā “Par valsts ieņēmumu dienestu” un līguma slēgšana ar Eiropas Kosmosa aģentūru, kur arī Izglītības un zinātnes ministrija paredzējusi jaunu štata vietu izveidošanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.