Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Foto – LETA

Straujuma: valdība par Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā 0

Ministru kabinets par Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes atbrīvošanu no amata varētu lemt tuvāko nedēļu laikā, LNT raidījumam “900 sekundes” teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Kokteilis
“Jūs gribat zināt patiesību?” Sedokova bijušo vīru vaino zādzībā un piemin arī pazudušos miljonus
Piecas spēcīgas senās civilizācijas, kas pazuda bez pēdām: kas ar tām notika?
Lasīt citas ziņas

Viņa paskaidroja, ka pagaidām tieši nav zināms, kad valdība varētu lemt par Dreimanes atbrīvošanu no amata, jo, visticamāk, anulēto pielaidi valsts noslēpumam Dreimane apstrīdēs ģenerālprokuroram. Dreimanei pielaides anulēšana jāapstrīd desmit dienu un laikā un desmit dienu laikā ģenerālprokuroram ir jāpieņem lēmums.

Straujuma norādīja, ka Dreimanei pielaide anulēta saistībā ar informācijas aprites pārkāpumiem. Viņa izteicās, ka gadu laikā novērots, ka slepena informācija nonākusi atsevišķos interneta portālos tiklīdz tā izskanējusi valdības sēdē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa arī atkārtoti uzsvēra, ka Dreimane bez pielaides valsts noslēpumam savu darbu nevar turpināt.

Jau ziņots, ka SAB atņēmis pielaidi valsts noslēpumam Valsts kancelejas direktorei Dreimanei un viņa tiks atbrīvota no amata.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.