Starp prieka nama biežākajiem apmeklētājiem – precēti vīrieši. Bordeļa vadītāja atklāj šīs iestādes apmeklētāju paradumus 0
Viena no Eiropas lielākā legālā bordeļa, kas atrodas Nīderlandē, vadītājām Katrīna De Nuāra atklājusi, kāda ir tipiska darba diena šajā iestādē, kā arī kādi ir tās apmeklētāju paradumi, raksta izdevums “Daily Mail”.
Bordeļa vadītāja, kura aktīvi darbojas sociālajos tīklos, savā “Instagram” kontā dalījusies ar detalizētu stāstījumu par savas darbavietas noslogojuma grafiku un klientu plūsmas tendencēm.
Pirmais klientu pieplūdums ir no plkst. 12.00 līdz 13.00, kad pusdienu pārtraukuma laikā to apmeklē biroju darbinieki.
Savukārt laika posmā no plkst. 15:00 līdz 17:00 iestādi steidz apmeklēt precēti vīrieši, kuriem laikus jābūt mājās.
Bordeļa vadītāja paskaidroja: “Tie ir precēti vīrieši, kuriem savlaicīgi jānokļūst mājās, tāpēc viņi nevar palikt uz nakti.”
“Mūsu iestāde darbojas stingrā diennakts režīmā. Dienas laikā strādā personāla speciālisti, IT darbinieki un grāmatveži. Nakts stundās atmosfēra kļūst dzīvīgāka, ar lielāku apmeklētāju plūsmu,” skaidro iestādes vadītāja.
Lielākā daļa darbinieku un klientu mēdz doties prom ap plkst. 5:00 no rīta.
Viņa arī atklāj, ka iestāde slēdz durvis plkst. 6:00, kad paliek tikai klientu apkalpošanas personāls, lai sagatavotos jaunai darba dienai, kas sākas plkst. 10:00.
“Piedodiet, precēti vīrieši? Vai viņu sievas zina, ka viņas krāpj?” izbrīnīti bija sociālo tīklu lietotāji.
Savukārt vēl kāds atzina, ka ir ļoti “skumji”, ka daudzi vīrieši pirms došanās mājās iegriežas bordelī.
“Cilvēki uzvedas tā, it kā problēma būtu bordeļos; tā nav. Ja jūsu partneris gatavojas krāpt, viņš to darīs tāpat,” aizstāvot precētos vīriešus, kuri izmanto bordeļu pakalpojumus, norādīja kāds komentētājs.
Savukārt citiem šķita šokējoši, ka vīrieši “iegriežas” pusdienu pārtraukuma laikā: “Iet uz bordeli pusdienu pārtraukumā ir neprāts.”
Viņa arī pieļauj, ka vīriešiem attiecībās var būt garlaicīgi un viņi meklē jaunus iespaidus. Bieži viņi arī nespēj dalīties ar savām fantāzijām partnerattiecībās.
“Svarīgi saprast, ka šeit nav runa par vainas meklēšanu. Dažreiz dzīves apstākļi noved pie šādām izvēlēm,” sieviete skaidro.