Foto – LETA

Stādām pirtsdārziņu! 0

Kurš gan nezina, kas ir puķu dārzs, augļu dārzs, akmensdārzs? Būtu labi, ja tikpat ierasts kļūtu arī pirtsdārzs. Tas noderīgs pat tiem, kuriem savas pirts nav un dārza vietā tikai neliela dobe. Jo pašu aprūpētiem veselības augiem vērte gan brokastgalda tējas krūzē, gan kā audekla maisiņā iepakotai piedevai vannas ūdenim.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
Kokteilis
Svari – koķetu īsziņu sūtīšana bijušajiem, Mežāzis – karaokes dziedāšana dušā: Kāds ir katras zodiaka zīmes “tumšākais” noslēpums?
Lasīt citas ziņas

Konsultēja Aelita Vilde-Batņa, pirtniece

Taka, pa kuru Laima staigā

CITI ŠOBRĪD LASA

Katrā mājā, kur ir pirts, agrāk vai vēlāk rodas vajadzība pēc cauru gadu pieejama izejmateriāla veselības stiprināšanai un skaistuma kopšanai. Lai viss, kas nepieciešams slotiņām, beržamajiem vīkšķīšiem, pirts gariņam, skrubīšiem, skalošanas uzlējumiem, kāju vanniņām, sejas maskām, ķermeņa aplikācijām, tējām un telpu enerģētiskai attīrīšanai, ikreiz pie rokas. Ja līdzās atrodas pļava, upmala vai mežs, kur šim nolūkam izmantojamā augu daudzveidība rodama savvaļā un arī laika savākšanai pietiek, varbūt pat nevajag domāt par īpašu augu izlasi mājas pagalmā. Tomēr latviešiem ierasts, ka, ejot no istabas uz pirti, katrai pēršanās reizei piemērotāko var paņemt turpat celītes malā.

Pirtstaka nav tikai celiņš līdz miesas un gara svētnīcai, bet labas auras nodrošinātāja visai mājai, enerģētiskās sasaistes dzijtiņa ar sievišķā aspekta sargātāju un stiprinātāju Māru. Tās staigātājiem vesels augums, bet sētā labklājība. Bērni dzimst viegli un neslimo, izauguši neaizmirst ceļu uz tēva māju.

Bet līdzās sakoptai un tīrai pirtstakai iederas ar mīlestību veidots pirtsdārziņš.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.