Liepājas teātra režisors Armands Zvirbulis piedalās Liepājas teātra preses konferencē, kurā informē par teātra jauno sezonu.
Liepājas teātra režisors Armands Zvirbulis piedalās Liepājas teātra preses konferencē, kurā informē par teātra jauno sezonu.
Foto: LETA

Spēlfilmu pēc romāna “Dvēseļu putenis” motīviem plāno pabeigt 2015. gadā 5

Ja iecerētais noritēs sekmīgi, darbs pie spēlfilmas pēc Aleksandra Grīna romāna “Dvēseļu putenis” motīviem varētu tikt pabeigts 2015. gadā un pie skatītājiem filma varētu nonākt šā paša gada beigās, otrdien, iepazīstinot ar filmas projektu Saeimas Valstiskās audzināšanas apakškomisijas un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputātus, teica filmas režisors Armands Zvirbulis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
Kokteilis
Svari – koķetu īsziņu sūtīšana bijušajiem, Mežāzis – karaokes dziedāšana dušā: Kāds ir katras zodiaka zīmes “tumšākais” noslēpums?
Lasīt citas ziņas

Viņš gan norādīja – lai darbs pie filmas noritētu raitāk, nepieciešams valsts finansējums, kas nodrošinātu ātrāku filmas uzņemšanu, tāpēc viņš lūdza deputātus aktīvi darboties, lai filmas uzņemšanai gūtu lielāku atbalstu.

Nacionālās apvienības deputāts Raivis Dzintars ieceres autoriem norādīja, ka komisija jau ir izdarījusi visu iespējamo, proti, pieprasījusi filmas uzņemšanai nepieciešamos līdzekļus atvēlēt no nākamā gada budžeta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spriežot par pašu filmas ieceri, deputāti bija vienisprātis, ka tās uzņemšana un demonstrēšana sabiedrībai stiprinās valsts vērtības un tautai atgādinās, ka par savu valsti nepieciešams cīnīties, lai to saglabātu brīvu.

Paredzēts, ka filmas scenārijs tiks pabeigts līdz šā gada beigām, pēc tam būs iespēja ar filmas veidolu iepazīties tuvāk.

Daļu no filmas ainām paredzēts uzņemt Ādažu poligonā.

Spēlfilma “Dvēseļu putenis” būs stāsts par latviešu tautas pašcieņas dzimšanu, kuru caurvij Vanagu ģimenes jaunākā dēla dzīves stāsts laika posmā starp diviem – 1915. un 1920. gada – pavasariem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.