Kūstošā sniega lāses.
Kūstošā sniega lāses.
Foto: LETA

Spēcīgu snigšanu Rīgā pavada pērkons un zibens 0

Trešdienas vakarā Rīgā spēcīgi lija, tad sāka stipri snigt lielām pārslām, bet plkst.20.34 arī nozibeņoja un nogranda pērkons.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vangas pavasara prognozes: Šīm zodiaka zīmēm būs visvairāk veiksmes dzīvē, karjerā un attiecībās
Veselam
Vai dzimumlocekļi patiešām kļūst garāki: jauns un interesants pētījums
Putins un Tramps nav lielākais drauds: kas patiesībā sabotē mieru un dzen Krieviju vēl dziļākā haosā?
Lasīt citas ziņas

Par to vēsta gan rīdzinieki, gan Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Spēcīga snigšana tuvākajās stundās gaidāma galvenokārt Vidzemē. Sniega sega kļūs par vairākiem centimetriem biezāka, prognozē sinoptiķi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau iepriekš vēstīts, ka trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu Latvijas lielākajā daļā palaikam gaidāmi nokrišņi, tostarp vietām stiprs slapjš sniegs, iespējama krusa un pērkona negaiss.

Rīgas domes Satiksmes departaments ziņo, ka galvaspilsētas ielās izbraukušas kaisīšanas mašīnas.

Sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana ir daudzviet valstī, liecina “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

[meteoweather_map]

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.