Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Zane Bitere/LETA

Šorīt Koknesē dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks 0

Šorīt Koknesē bija izcēlies augstas bīstamības ugunsgrēks, kurā gāja bojā viens cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
10 labākie produkti, ko ēst pirms alkohola lietošanas
Lasīt citas ziņas

VUGD izsaukumu uz notikuma vietu bija saņēmis plkst.7.53, jo Koknesē, divstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī bija aizdegušās sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā.

Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no mājas bija evakuējušies divi cilvēki, bet ugunsnelaimē bojā gāja viens cilvēks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat aizvadītajā diennaktī Rīgā ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamajā mājā, kur ugunsliesmas bija izpletušās 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaimē cieta divi cilvēki, kuri tika nodoti mediķu rīcībā.

Kopumā pagājušajā diennaktī dzēsti 11 ugunsgrēki, no tiem septiņi Rīgā, trīs citās pilsētās, bet viens novados.

VUGD veicis arī 18 glābšanas darbus un saņēmis 15 maldinošus izsaukumus.

Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 359 ugunsgrēki un tajos cietuši 34, izglābti 85, bet gājuši bojā 13 cilvēki.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.