Foto: Unsplash

Šoferis Cēsu pusē bērnu tumsā izlaiž svešā pieturā. Vecāki brīdina citus 4

11 gadus veca meitene Cēsīs iekāpa ierastajā autobusā, tomēr Liepas pagastā viņa neizkāpa, jo neuzmanības dēļ palaida pieturu garām.

Reklāma
Reklāma
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Atdeva līķi bez acīm, smadzenēm un noskūtiem matiem: atklātībā nāk zvērīgas darbības, kas veiktas ar 27 gadus veco ukraiņu žurnālisti
Kokteilis
Izskan jaunas spekulācijas par dubultnieka izmantošanu pāvesta bērēs. Šoreiz runa nav par Putinu…
Lasīt citas ziņas

Meitene satraucās un autobusa vadītājam esot lūgusi, lai viņu izlaiž. Šoferis bērnu izsēdināja vairākus kilometrus tālāk no mājām. Kompānijā “CATA” uzsver, ka autobusa pietura bijusi labiekārtota – ar soliņu.

Bija jau tumsa un apkārt klaji lauki. Netālajā kaltē neviens tik vēlu vairs nestrādāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Meitenes māte uzskata, ka vadītājs rīkojās nepareizi. Viņa brīdina citus – gan vecākus pārrunāt ar bērniem, kā šādā gadījumā rīkoties, gan autobusa vadītājus aicina būt uzmanīgākiem un tomēr pārliecināties, vai ar bērnu viss būs kārtībā.

Autobusa kompānijā saka, ka no šofera paņemts paskaidrojums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.