Skatītājs jautā NBS majoram Slaidiņam: Ar ko sākt sava bunkura ierīkošanu? 111

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” kāds skatītājs interesējās par to, kā izveidot bunkuru: “Ar ko ieteiktu sākt sava bunkura ierīkošanu? Vai pagrabu varētu aprīkot ar vēl vienu izeju?”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
VIDEO. Parastā tauta nesaprot augsto mākslu? Šoreiz ir par traku! Kristians Brekte pamatīgi satracinājis latviešus
Lasīt citas ziņas

“Bukuram noteikti ir jābūt divām izejām. Ja vienu aizber, tad pa otru var…Bet vislabāk ir sākt ar šķipeli rakt! Rakt, rakt, rakt – jo dziļāk, jo labāk,” tā skatītājam ieteica NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš. Zemessardzes štāba virsnieks.

Pirms sākt veidot savu bunkuru, portāls LA.LV iesaka ieskatīties un doties tūrisma pārgājienos pa Latvijas militārā mantojuma vietām, tostarp bunkuriem, kur smelties iedvesmu un idejas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Portāls “Militārais mantojums. Tūrisms” piedāvā apkatīt arī dažādus bunkurus Latvijā un Igaunijā. Lasi plašāk interneta vietnē ŠEIT.

Kā rakstīts šajā vietnē, tad Latvijā un Igaunijā apmeklētājiem pieejamas militārā mantojuma vietas – muzeji, cietokšņi, militārā aprīkojuma vietas, takas, bunkuri, cīņu vietas, militārās pilsētas, infrastruktūras objekti, piemiņas vietas, kas liecina par laiku no Pirmā pasaules kara sākuma 1914. gadā un abu valstu neatkarības iegūšanas 1918. gadā līdz tās atjaunošanai 1990./1991. gadā.

“Par militārā mantojuma vietām var lasīt aprakstus, saistītos atmiņu stāstus, atrast vēsturiskus un mūsdienu foto, tūrisma pakalpojumus un ceļojumu maršrutu ieteikumus. Pieejama informācija arī par daudzām mazāk zināmām un retāk apmeklētām, tomēr vēsturiski nozīmīgām militārā mantojuma vietām Latvijā un Igaunijā,” tā mudina vietnes autori.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.