Skaitļu vara 0
Numeroloģijā nepieciešami balsīgie līdzskaņi. Gramatikas grāmatās publicēta tikai daļa no balsīgajiem līdzskaņiem. Ar stipru dzirdes zudumu varu kļūdīties. Būtu labi, ja žurnālam būtu iespēja publicēt visus šos balsīgos līdzskaņus. A. P. Mārupes novadā
Jautājums nav īsti saprotams, jo latviešu valodas gramatikas grāmatās parasti tiek uzskaitīti visi līdzskaņi gan pēc aktīvā runas orgāna (mēleņi un lūpeņi), gan pēc skanīgums (troksneņi un skaneņi) un arī pēc balsīguma (balsīgie un nebalsīgie). Šajā klasifikācijā balsīgie līdzskaņi ir: b, d, g, ģ, dz, dž, z, ž, j, v, l, ļ, m, n, ņ, r.
Arī sertificēts astrologs Kristaps Baņķis šaubās, ka atbildē sniegsim to, ko patiešām vēlējāties uzzināt. Iespējams, runa ir par alfabētu, lai aprēķinātu un izpētītu vārda un uzvārda spēku un personības rādītājus – kā cilvēks attīstās dažādos dzīves posmos, kā uztver pats sevi, kādu skaitļu īpašības viņam piedēvē citi.
Lai noteiktu numeroloģisko kodu pēc pilnā vārda un uzvārda, katru burtu aizstāj ar pamata skaitļiem no 1 līdz 9. Atsevišķi jāsaskaita patskaņu un līdzskaņu summa. Meistara skaitļus – 11, 22, 33 – par pamata skaitļiem nepārvērš.
K. Baņķis uzsver, ka ir vairākas sistēmas, kā savienot burtus ar skaitļiem. Viņš iesaka Pitagora numeroloģiju, kurā burti A, G, Ļ un T atbilst skaitļa 1 vibrācijām, burti Ā, Ģ, M un U – skaitļa 2 vibrācijām, utt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
A Ā B C Č D E Ē F
G Ģ H I Ī J K Ķ L
Ļ M N Ņ O P R S Š
T U Ū V Z Ž
Pēc latviešu alfabēta piemēra var iegūt burtu un skaitļu atbilstību jebkuram citam alfabētam.
Ja jums ir pieejams internets, K. Baņķis iesaka numeroloģisko kodu bez maksas noskaidrot mājaslapas www.numerologi.lv sadaļā “Pats sev numerologs”. Turpat iegūstama arī cita informācija un lasāmviela.