Foto-LETA

Sirmgalve vairāk nekā diennakti pavada meliorācijas akā 0

Kāda sirmgalve Smiltenes novada Blomes pagastā vairāk nekā diennakti pavadījusi meliorācijas akā, kur viņa bija iekritusi. Sievietei akā nācās pavadīt vairāk nekā diennakti, līdz viņas palīgā saucienus izdzirdēja kāda garāmgājēja, pastāstīja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes inspektore Dace Jukāma.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Greznība bez robežām! Melānijas Trampas izsmalcinātākie tērpi, kuru cenas liks aizrauties elpai! 5
Kokteilis
Vērsis – Itālija, Strēlnieks – Austrālija. Kura valsts ir kā radīta katras zodiaka zīmes pārstāvim
Veselam
“Dīvaini! Mums tikko zvanīja Andreja ārste un teica, lai braucam pakaļ.” Slimnīcā miris vīrietis, tuvinieki dusmojas uz ārstiem
Lasīt citas ziņas

Vakar plkst.13.30 policijā saņemta informācija, ka Blomes pagastā netālu no kādām mājām trīs metrus dziļā meliorācijas akā iekritusi 1931.gadā dzimusi sieviete.

Noskaidrots, ka sirmā kundze bija devusies sēņot un akā, kurai nebija vāka, iekritusi jau 18.jūlijā ap plkst.9 no rīta. Sievietes palīgā saucienus 19.jūlija pusdienlaikā izdzirdējusi kāda nejauša garāmgājēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Cietusī, kurai konstatēti vairāki sasitumi, ievietota ārstniecības iestādē.

Kā informē policija, sieviete uz mežu bija devusies bez mobilā telefona un tuvinieki par viņas prombūtni policiju iepriekš nebija informējuši. Aka atrodas netālu no ceļa un ieaugusi garās zālēs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.