Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Sievietei esot mājās, pa logu ierāpjas zaglis 0

Rīgā, Brasas apkārtnē pa vēdināšanas režīmā atstātu logu vīrietis iekļuvis svešā dzīvoklī. Tas noticis laikā, kad mājās bijusi saimniece, kas no dzīvokļa izskrējusi.

Reklāma
Reklāma
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Valmierā divu bērnu tētis pļavā ierīkojis slidotavu, kas pārvērtusies par iedzīvotāju prieka oāzi
Lasīt citas ziņas

Policija ziņo, ka atgadījums noticis Rīgā, Klusā ielā, kad kāda sieviete rosījās pa savu dzīvokli un īsi pirms pusnakts citā istabā izdzirdēja troksni. Izrādījās, ka kāda persona cenšas iekļūt viņas pirmajā stāvā esošajā dzīvoklī pa vēdināšanas režīmā atstāto logu. Sieviete nobijās un izskrēja no dzīvokļa, lai pasauktu palīgā kaimiņus. Kāds izpalīdzīgs kaimiņš piezvanīja policijai un izstāstīja par notiekošo.

Policisti, iegājuši sievietes dzīvoklī, konstatēja, ka vīrietis jau ir paspējis iekļūt mājoklī. Policisti aizturēja aizdomās turamo 1990. gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat pret aizturēto uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, jo iekļūstot dzīvoklī, zaglis bija sabojājis sievietes logu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.