Sevis nemīlēšanas sindroms: galvenā mūsdienu sievietes problēma 1
Mūsdienās ir viegli atpazīt sievieti, kura sevi pietiekami nemīl. Skumjš skatiens, uzkumpusi mugura un šļūcoša gaita – tās ir acīmredzamas pazīmes, kas raksturo sievieti, kura cieš no Babajagas sindroma.
Nedienas personiskajā dzīvē
Šādas sievietes ir nelaimīgas personiskajā dzīvē. Vīriešus atgrūž sievietes nemīlestība pašai pret sevi, viņas nepārliecinātība par saviem spēkiem. Šādas sievietes dzīvo bailēs, bažījoties par kārtējo nodevību un vilšanos. Pašcieņas pazemojumi pārvērš viņas par verdzenēm. Viņas ir gatavas jebkādiem pazemojumiem, lai tikai viņām neatņemtu mīlestību.
Sievietes-upuri
Šīs sievietes ir nemīlestības pret sevi ķīlnieces un sliktas attieksmes pašai pret sevi upures. Viņu dzīve ir pilna kļūdu, kas tiek pieļautas baiļu, pārdzīvojumu un psiholoģisku impulsu spiediena rezultātā. Tādējādi attiecību harmonija kļūst par nesasniedzamu mērķi.
Mācāmies atpazīt Babajagas sindromu
Izslēdzam bailes!
Bailes pazaudēt mīļoto, vēlme iztapt jebkādā veidā, žēlabainas histērijas, pašpazemošanās ir briesmīgā Babajagas sindroma pazīmes.
Šāda pieeja vīrietim, kā likums, tikai pasliktina attiecības. Viņa neapmierinātība un aizkaitināmība liecina par to, ka jūsu attiecības tiek būvētas uz nepareiza pamata. Muļķīga un nepiemērota rīcība, kas tiek veikta, baidoties no zaudējuma, lauž jūtas, ko izjūt vīrietis. Svarīgi ir laikus saprast savas pieejas vīrietim nepareizību. Nepieciešams izskaust savas bailes, pārstāt mocīt vīrieti ar nopietniem dialogiem, atteikties no totālas kontroles pār mīļoto.
To izdarīt nav viegli! Bet tad, kad bailes aizies no tavas dzīves, attiecības iemirdzēsies jaunās krāsās. Abi partneri varēs baudīt savstarpēju saskarsmi. Baiļu vietā atnāks miers un saticība. Mīļotais cilvēks patiesi novērtēs šādas pārmaiņas. Pārliecinātai un pašpietiekamai sievietei nevajag pārdzīvot, ka reiz viņas mīļotais aizies no viņas. Cieni savu vīru, taču pirmkārt cieni sevi. Tad viss izdosies!
Necieņa pret sevi. Babajagas sindroma klasika
Daļa sieviešu pēc nedēļu ilgas pazīšanās sāk pieļaut virkni kļūdu. Tās izpaužas pastāvīgā uzbāzīgā zvanīšanā, prasībās satikties un totālā izprašņāšanā. Šāda sievietes uzvedība aizbaida un atsvešina vīrieti. Uzbāzība atgrūž vīrieti. Iemesls šādai sievietes uzvedībai atkal ir bailes – bailes, ka vīrietis pazudīs. Vajag saprast, ka bailes piesaista negatīvu. Tas, no kā mēs baidāmies, noteikti notiks. Nedomā par slikto – nepiesaisti problēmas!
Personiskās bezpalīdzības problēma – spēja būt laimīgai tikai tad, ja blakus ir vīrietis, traucē sievietei dzīvot pilnvērtīgi bez vīrieša. Mēs negribam būt skaistas un uzlabot ķermeņa formu sevis dēļ, negribam noņemties ar ēdiena gatavošanu sev. Mēs neesam gatavas dzīvot sev! Par dzīves jēgu kļūst partnera meklēšana, kura labā tiks veikts viss nepieciešamais. Atrodot vīrieti, mēs pilnībā veltām sevi cīņai par viņa uzmanību, baidoties no pamešanas. Šāda pieeja noved pie sakāves. Bailes zaudēt dzīves jēgu vīrieša personā apspiež sievietes Es. Sieviete pacietīgi attiecas pret visiem aizvainojumiem un rupjībām. Tā tas nedrīkst būt!
Skumji, kad par sevi pārliecinātas sievietes vīrieša varas ietekmē pārvēršas par nomāktiem radījumiem. Mēs esam mīlestības un cieņas vērtas! Mums ir jāzina sava cena!
Secinājumi
Sieviete nedrīkst ciest sliktu izturēšanos pret sevi. Taču daudzas dāmas dara visu, lai noturētu mīļoto, neraugoties uz to, ka kļūst par vīriešu iegribu izpildītājām bez sava viedokļa. Sievietes pārliecība, ka viņa nav pelnījusi labāku attieksmi padara viņu arvien nelaimīgāku un nevajadzīgāku.
Saskatīt pašai sevī Babajagas pazīmes ir ļoti sarežģīti. Sievietes, kas uzdrošinās saprast problēmas dziļumu un veic pasākumus tās likvidēšanai, noteikti maina savu dzīvi uz labo pusi. Nemīlestību pret sevi var uzveikt šādā veidā: padarīt bailes par savu sabiedroto. Bailes tev saka, ka dzīvē nepieciešamas pārmaiņas. Nebaidies tiekties uz labāko!
Normālas un harmoniskas attiecības var uzbūvēt tikai tad, ja nav baiļu. Tiecies pēc ideāla, cīnies ar bailēm.
Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”