Foto-LETA

Sestdien iepūtīs ziemelis un kļūs aukstāks 0

Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu Latvijā no rietumiem turpinās ieplūst silts gaiss, gaidāms lietus, sniegs un migla, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
TV24
Kāpēc tas maksā 1000 eiro? “Šis ir ekskluzīvs pakalpojums, kuru cilvēki grib vairāk, nekā tas ir pieejams!”
Lasīt citas ziņas

Sestdien no rīta un dienā iegriezīsies mērens ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, Rīgas jūras līča rietumu piekrastē tas brāzmās pūtīs līdz 14 metriem sekundē.

Ziemelis atnesīs vēsāku gaisu, un sestdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra noslīdēs līdz 0..-5 grādiem, Vidzemē un Latgalē – līdz -5..-7 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzviet gaidāms neliels sniegs, starp mākoņiem vietām izsprauksies saules stari. Ceļi atkārtoti apledos.

Rīgā līdz nakts vidum gaidāmi nokrišņi un migla, vēlāk sāks pūst mērens ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš, migla izklīdīs un brīžiem nedaudz snigs. Gaisa temperatūra, kas būs pakāpusies virs nulles, atkal noslīdēs zem tās, sestdienas pievakarē sasniedzot -5 grādus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.