Foto; ZUMAPRESS/Scanpix/LETA

Sestdien daudzviet Latvijā līs, gaiss iesils līdz 19 grādiem 0

Sestdien vietām Latvijā nedaudz īslaicīgi līs, plašāks lietus gaidāms pēcpusdienā un vakarā, sākot no valsts rietumiem, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Cilvēks samaksā, bet paliek tukšā! Kāpēc “K Senukai” pārdot pircējiem preces, kuras vēlāk nepiegādā?
Pavasaris mūs apmuļķoja? Sinoptiķi brīdina, ka nākamnedēļ atgriezīsies vēsums
RAKSTA REDAKTORS
“Visu nosaka sakari un pazīšanās…” Skaudrs Olgas stāsts par viņas ģimenes ciešanām saistībā ar vīra apsūdzību
Lasīt citas ziņas
Naktī pūtīs lēns vējš no dienvidu puses un vietām veidosies migla.

Minimālā gaisa temperatūra būs +2..+8 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diena Kurzemē gaidāma lielākoties apmākusies, bet austrumu novados – visai saulaina. Pūšot mērenam dienvidrietumu vējam, maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +10 grādiem Kurzemes rietumkrastā līdz +19 grādiem valsts austrumos.

Rīgā tuvākajā diennaktī gaidāms neliels un mainīgs mākoņu daudzums, bet sestdienas vakarpusē – apmācies un lietains laiks. Naktī pūtīs lēns dienvidu vējš, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +7 grādiem, piepilsētā – līdz +4..+6 grādiem. Dienā gaidāms mērens dienvidrietumu vējš un +17 grādi.

SAISTĪTIE RAKSTI