Tēvs, vecmāmiņa, vīramāte. Šos trīs personāžus tu vari apspriest tikai ar māti un ne ar vienu citu. Kāpēc? Jo apspriest tos ar vīru, draudzenēm vai forumos var būt 1) neētiski; 2) bezjēdzīgi; 3) bīstami. Tēvu māte pazina vēl pirms tevis, kopā ar tevi un arī tagad, kad jau esi savā dzīvē. Tāpēc, kaut vai plānojot, ko uzdāvināt tēvam jubilejā, pavaicā mātei. Varbūt viņam jau tāda lieta ir? Vai varbūt par tādu viņš nemaz nepriecāsies veselības stāvokļa vai citu iemeslu dēļ. 1
Ja vecmāmiņa sāk slimot, aprunājies ar māti, kā vari palīdzēt. Visas rūpes atstāt tikai viņai nebūtu godīgi.
Par to, kā tev patīk vīramāte, vari runāt ar pašu sajūsmas objektu. Ja ir otrādi, tad apspriest savas pretenzijas pret vīramāti (un viņas pretenzijas pret tevi) vari tikai ar savu māti. Nu, vai arī ar psihologu. Draudzenes droši vien būs tavā pusē un nepateiks neko jaunu. Vīru tādas sarunas var nostādīt neveiklā situācijā. Tikai māte varēs objektīvi analizēt konfliktu: viņa sapratīs gan vīramātes nostāju, gan tavus argumentus.
Medicīniskas tēmas. Protams, apspriest gripu vai apendicītu vari arī ar vīru. Vai ar nevienu, izņemot ārstu. Taču ir jautājumi, uz kuriem atbildes zina tikai māte un uzzināt tās ir ļoti svarīgi, jo tās var ietekmēt tavu nākotni. Pajautā, vai mātei, vecmāmiņai un tēva mātei ir bijušas onkoloģiskas slimības. Uzzini, kad mātei sākās menopauze. Labi būt to pašu uzzināt arī par vecmāmiņu. Ja tēvam vai mātei ir diabēts, uzzini, kad tas sākās. Ja pēc 40 gadiem, tev nav par ko uztraukties, bet, ja agrāk, tad arī ietilpsti riska grupā.
Passion.ru