Džons Makeins
Džons Makeins
Foto – Evija Trifanova/LETA

Senators Džons Makeins neturpinās ārstēšanos no vēža 5

ASV senators Džons Makeins, kuram pagājušajā gadā tika diagnosticēts smadzeņu vēzis, pieņēmis lēmumu vairs neturpināt ārstēšanos, piektdien paziņoja viņa ģimene.

Reklāma
Reklāma
Piecas spēcīgas senās civilizācijas, kas pazuda bez pēdām: kas ar tām notika?
Veselam
Smird kā sesks: 8 produkti, kuru lietošana uzturā var izraisīt nelāgu ķermeņa aromātu 30
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

“Pagājušajā vasarā senators Džons Makeins dalījās ar amerikāņiem ar ziņām, kuras mūsu ģimene jau zināja – viņam diagnosticēta agresīva glioblastoma un prognozes bija nopietnas. Gadu pēc tam Džons ir pārspējis viņa izdzīvošanas prognozes. Taču slimības progress un nepielūdzamais vecums uzliek savu spriedumu. Ar savu parasto gribas spēku viņš tagad izvēlējies neturpināt medicīnisko ārstēšanos,” teikts ģimenes paziņojumā.

Makeinam, kuram nākamnedēļ paliks 82 gadi, pērn tika veikta operācija, un viņš izgājis staru un ķīmijterapijas kursu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Makeins 2008.gadā bija ASV prezidenta vēlēšanu kandidāts no Republikāņu partijas, bet tajās uzvarēja demokrātu kandidāts Baraks Obama.

Vjetnamas kara laikā Makeins kā pilots tika notriekts virs Vjetnamas un pavadīja tur kā karagūsteknis piecarpus gadus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.