Kāpēc produkts no zemnieka ir enerģētiski vērtīgāks un kā sargāt sevi no enerģētiskiem vampīriem 0
“Par frizieri es nevarētu strādāt,” negaidīti saka Jānis Martinsons. Viņš ir pirtnieks, dziedina pirtī, jūt enerģijas un prasmīgi darbojas ar rīkstīti, nosakot āderes. Informāciju par cilvēku Jānis nolasa tieši šādi – pieskaroties matiem. Tas viņam palīdz arī kā pirtniekam, ļauj sajust cilvēku, izprast, ko tam nepieciešams saņemt rituālā.
Agrāk Jānis nezināja, ka viņam piemīt īpaša jutība, tā atklājās pamazām. Savulaik numeroloģes Ingunas Balgalves kursos apguva senu austrumu metodi, kā sev palīdzēt. Tā bija pirmā sapratne arī par enerģijas plūsmu. Pēc tam sekoja iepazīšanās ar viedo rīkstnieku Māri Zvauni. Sākums gan bijis praktisks – Jānis iecerējis būvēt māju, vēlējies uzzināt, vai zemesgabalā ir kādas āderes. Māris pateicis uzreiz: te neko nevajag būvēt! Izrādījās, ka šo vietu caurvij 108 (!) ūdens āderes. Ne velti šajā apkaimē bieži mainījušies zemes īpašnieki.
“Mārim ir lielas dotības, viņš tiešām redz zemei cauri. Esmu viņa skolnieks. Spēju sajust, noteikt ūdens un uguns āderes. Ar Māri kopā sāku braukt ekskursijās uz enerģētiski jaudīgām vietām, pie avotiem. Pēc tam pabeidzu pirtsskolu Lielzemenēs pie Jura un Aelitas Batņām. Strādāju arī ar svecēm un akmeņiem.
Kad biju vedējtēvs manam bērnības draugam, laulības notika Jāņa baznīcā. Stāvējām altāra tuvumā, visiem bija auksti, bet es biju pamatīgi nosvīdis. Man šķita, ka ir nežēlīgs karstums. Tas ir viens no veidiem, kā es sajūtu uguns āderi. Jāņa baznīca tiešām ir uzcelta jaudīgā vietā.”
Izsit vampīru no sliedēm
Jānis uzsver, vairākums cilvēku nejūt, ja no viņiem ņem enerģiju. Taču tas notiek daudz biežāk, nekā varam iedomāties. Tādēļ ir labi zināt dažas likumsakarības.
“Pēršanās laikā esi attīrījies un piepildījies ar jaunu enerģiju, visas čakras pilnas. Lai savu enerģiju lieki neizdāļātu, labāk pa telefonu nerunāt – arī tā iespējams paņemt otra enerģiju.
Starp citu, ir vērts paskatīties, kurš šajā laikā zvana. Man ir stāstījuši – piepeši uzrodas paziņa, kas nav dzirdēts gadiem, bet tieši tagad alkst runāties. Tā notiek ne tikai pēc pirts – arī tad, ja esi bijis kādā jaudīgā meditācijā vai izmantojis citu metodi, kas ļauj līdzsvaroties, gūt enerģiju,” skaidro Jānis.
Lūk, cita situācija. Cilvēks atgriežas no ceļojuma, ir pacilāts, enerģijas pārpilns. Daudzi kāro uzzināt, kā viņam gāja, tad nu ceļotājs aizgūtnēm stāsta. Dalīties iespaidos, protams, vajag, tikai der apzināties, ka kāds no tā var gribēt pasmelties. Ja tas notiek abpusēji, abos virzienos, viss kārtībā.
Ja šo domu patur sevī, brīvi atdotās enerģijas plūsma kļūst mazāka, ne tik daudz nekontrolēti dāļā citiem.
Jānis iesaka pievērst uzmanību, kā notiek saskar-sme ar apkārtējiem cilvēkiem. Kāds kolēģis ik rītu skaļā balsī lasa interneta ziņas. Kaut ko bezjēdzīgu, parasti negatīvu. Viņš to dara ar neapzinātu cerību, ka kāds uzvilksies, iesaistīsies diskusijā vai pat sāks strīdu, tātad – dāvās viņam savu enerģiju. Jo otrs vairāk dusmojas, jo vairāk iesaistās diskusijā, jo vairāk pabaro šādu enerģijas kampēju.
“Ko darīt šādā situācijā? Jāsāk ar apzināšanos, ka tā var notikt. Ja sarunbiedrs ir enerģētiskais vampīrs, viņš, piemēram, stāsta tev visādas nejēdzīgas problēmas, cenšas aizķert, dažādi manipulē, lai paņemtu tavu enerģiju. Tādā brīdī pajautā viņam kaut ko ārpus konteksta, izsit šo cilvēku no sliedēm. Apgriez situāciju otrādi, pārsūti savu problēmu viņam. Piemēram, pasaki: jā, es tev piekrītu, bet, zini, man ir izveidojusies šāda situācija… Enerģijas plūsma uzreiz izmainās.
Parasti šis cilvēks uzreiz beidz komunicēt, ātri atvadās un aiziet. Tas notiek tāpēc, ka tika uzdots pretjautājums, situācija pagriezta otrādi. Un nu viss ir sakārtojies,” skaidro pirtnieks.
Vai būtu visu laiku jāuztraucas, ka kāds tīko pēc manas enerģijas? Jānis atbild šādi: “Ja tev pašai enerģijas pietiek, gandrīz visu laiku esi piepildīta, uztraukumam nav pamata. Tomēr ne visi cilvēki tādi ir.”
Iztiec bez pārpircēja
Jānis stāsta arī par pārtikas enerģētiku. Ja produktu pērc pa tiešo, piemēram, no zemnieka, tas ir enerģētiski vērtīgāks nekā tas, ko pārdod kāds cits, pārpircējs. Tāds ēdiens zaudē daļu tajā esošās enerģijas.
Savulaik tas pat izmērīts. Eksperimentu veicis Jānis kopā ar rīkstnieku un sadzīves enerģētiķi Māri Zvauni. Viņi izmantojuši rīkstīti. Lūk, kāposts, ko ar mīlestību un rūpību audzējis zemnieks. Izmērot šīs kāpostgalvas enerģiju, tās enerģētiskais lauks bija +2,5 metri.
Mazinājās enerģija, jo šis pārdevējs kāroja nopelnīt uz audzētāja rēķina. Jo vairāk pārpircēju, jo mazāk spēka saņem no šādas pārtikas.
Vai gribi ēst internetu?
* Nereti cilvēks cenšas izmantot laiku lietderīgi – ēd vakariņas un vienlaikus skatās televīziju vai lūkojas viedierīcē. To var darīt, tikai jārēķinās, ka šādi aplam aizplūst enerģija. Iznāk, ka tu apēd nevis veselīgus salātus, bet mistisku feisbuka ierakstu.
* Apēd to informāciju, kas tobrīd nonāk tevī caur televizora, datora vai telefona ekrānu. Līdz ar to pilnībā neuzņem vērtīgās uzturvielas, kas ir ēdienā, nesaņem cerēto labumu.