Saspārdītais suņuks Liepājā: patversme lūdz cilvēku palīdzību 16

Liepājā patversmes darbinieki cīnījušoes par kāda smagi ievainota kucēna dzīvību, taču neveiksmīgi – dažus mēnešus vecais suņuks nobeidzies, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
ASV, iespējams, izdarīs ko starptautiski negaidītu. Tās lemj par to, kam pieder Krima
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā nedēļā dzīvnieku patversmes “Lauvas sirds” veterinārārstes rokās nonāca aptuveni divus līdz trīs mēnešus vecs jauktas šķirnes kucēns. Par viņa riešanu un smilkstēšanu kādā dzīvoklī sūdzējušies apkārtnē dzīvojošie, ziņoja raidījums. Dzīvnieks tika atrasts ar smagiem ievainojumiem, un neilgi pēc nonākšanas klīnikā nomira. Iepriekš izskanējis, ka dzīvnieks ticis saspārdīts.

Patversmes darbinieki uzskata, ka par suņa veselības stāvokli atbildīgs dzīvnieka īpašnieks, kas, visticamāk, kucēnu nesen iegādājies.“Lauvas sirds” vadītāja lūdz atsaukties kucēna sākotnējos īpašniekus, kas suni pārdeva vai atdāvināja jaunajam saimniekam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija šobrīd mēģina noskaidrot, kas ar dažus mēnešus veco dzīvnieku noticis, taču pirms ekspertīzes slēdziena pāragri spriest par vainīgajiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.