Foto – Matīss Markovskis

Pazemīgs kā pele 6


Veicot meditatīvo ceļojumu, mainītās apziņas praksi, to atkal un atkal atkārtojot, iespējams izveidot attiecības ar saviem, kā Jānis saka, sargu gariem. Citi tos dēvē par sargeņģeļiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
VIDEO. Parastā tauta nesaprot augsto mākslu? Šoreiz ir par traku! Kristians Brekte pamatīgi satracinājis latviešus
Lasīt citas ziņas

Sargājošie gari ir pavadoņi ceļojumā uz smalko pasauli. Varētu salīdzināt ar gidu, kas vadā pa mazpazīstamu pilsētu. Arī padomdevēji, lai cilvēks saprastu pieredzēto. Taču patiesībā šī sastapšanās ar gariem nozīmē to, ka atklājam sevī visdziļākos spēkus.

“Sargu gari ir doti ikvienam. Mēs gan neesam pārņēmuši senču zināšanas, ka mums ir šāds atbalsts, tāpēc gari gaida, kamēr cilvēks vēlēsies saņemt palīdzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sargu gariem ir seja, izskats, un mums ir iespēja tos ieraudzīt. Es mēdzu to salīdzināt ar situāciju birojā. Darbinieks jau vairākus gadus ik mēnesi pa telefonu pasūta kancelejas preces, taču nekad nav redzējis pasūtījuma pieņēmēju. Uzņēmuma jubilejas ballītē viņi pirmo reizi sastopas, un attieksme ir pilnīgi citāda – ikreiz sazvanoties, redz prātā šo seju, tēlu.

Skolotāja gari var būt vairāki, un katram ir sava loma. Pie viņiem vēršas apzināti, atkarībā no tā, ko uzzina par sevi un sūtību. Skolotāja gars ir cilvēka tēlā, bet gars pavadonis parādās kā dzīvnieks. Mūsdienu ļaudīm visdrīzāk ir pavisam citi dzīvnieki, kas darbojas kā sargu gari, nekā mūsu senčiem. Senais latgalis vai kursis visu mūžu dzīvoja vien savā ciemā un zināja tikai tos zvērus, kas apkārtnē mitinājās, – vilku, lapsu, lāci vai lūsi. Nebija grāmatu vai citas iespējas ieraudzīt svešzemju dzīvniekus. Mūsdienās ikviens zina simtiem dzīvnieku sugu no visas pasaules. Arī fantāzijas radītos un virtuālos zvērus, mitoloģiskos dzīvniekus, pūķus un dinozaurus. Sargu gars var būt ikviens no tiem. Visums gan piespēlē katram piemērotākā dzīvnieka tēlu, jo Visums saprot cilvēkus labāk nekā mēs paši sevi.

Iepazīstoties ar savu garu, sāc apzināties arī to, kas jāiemācās. Ja trūkst pašcieņas, iespējams, tev iedos Āfrikas lauvu. Ja par maz viegluma dzīvē, nāks priekšā vāvere vai kaķis. Ja jāmācās pazemība, tā varētu būt, piemēram, pele. Šīs mācības var būt gan jautras, gan smagas, sāpīgas.

Visus 18 gadus, kopš praktizēju, man bijuši vieni un tie paši gari. Daudzi un dažādi, bet viņi nav mainījušies izskatā.

Sargu gari precīzi zina, kā pievērst sava aprūpējamā dvēseles uzmanību tam, kas uzzināts. Ļaut saprast, cik iegūtā informācija ir svarīga un nopietna. Tā ir intensīva skola, reizēm visas dzīves garumā.”
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.