Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Makare/LETA

Salaspilī varētu palielināties siltuma ražošanas tarifs 19

“Salaspils siltums” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis siltumenerģijas tarifa projektu, kas paredz no 1.februāra paaugstināt siltuma ražošanas tarifs varētu palielināties par 37,4%.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Nogurums, svara pieaugums, slikta oma? 7 pazīmes, ka jūsu vielmaiņa palēninās, un kā to mainīt
Lasīt citas ziņas

Kā liecina pašvaldības mājaslapā publicētā informācija, pašlaik spēkā esošais šī uzņēmuma siltuma ražošanas tarifs ir 31,06 eiro par megavatstundu, bet 2022.gada februārī varētu būt 42,68 eiro par megavatstundu.

Savukārt siltumenerģijas gala tarifs ar akcīzes nodokli pašlaik ir 48,20 eiro par megavatstundu, bet no februāra tas varētu būt par 26% lielāks un sasniegt – 61,03 eiro par megavatstundu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spēkā esoša tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmā cenas izmaiņām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.