Sākam svinēt izgāšanos! Kāpēc vērts atklāti runāt arī par neveiksmēm 3

Sāpīgs, bet vērtīgs process

Foto – no privātā arhīva, BBC/Linkedin

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
“Varēja notikt ļoti liela nelaime…” Mārupes novadā skolēnu autobusa priekšā nogāzies ceļamkrāns 5
Lasīt citas ziņas

Kāpēc ir tik lieliski drošsirdīgi atzīt savas lielākās kļūdas? Izrādās, tam ir daudz iemeslu. Izskaidrosim procesu, kā izgāšanos atklāt un gūt no tās lielāku labumu nekā vari iedomāties, mūs uzmundrina BBC.

Brīdinājums: Šis raksts satur spēcīgu valodu, kas dažiem lasītājiem var likties aizskaroša.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc četriem saspringtiem mēnešiem un septiņām intervijām Adriano Destro saņēma sliktas ziņas – viņš neieguva savu sapņu darbu Facebook. Bet tā vietā, lai par to klusētu, viņš publicēja LinkedIn rakstu un aprakstīja šogad saņemto noraidījumu kā savas dzīves labāko izgāšanos.

“Mēs mēdzam dalīties ar saviem sasniegumiem un slēpt savas izgāšanās,” raksta Destro, 25 gadus vecs digitālais analītiķis un Neapoles, Itālijā, biznesa augstskolas absolvents. “Dzīvi neveido tikai veiksmes stāsti, jo lielākoties cilvēki izgāžas un atgriežas pie iesāktā ar vēl lielāku izsalkumu un motivāciju. Es esmu paveicis tikai 1%”.

Destro raksts lasīts jau 8,5 milionus reižu. Viņš ir saņēmis arī vairāk nekā 100 privātas ziņas ar uzmundrinājumiem un pat dažiem darba piedāvājumiem. “Mēs izgāšanos asociējam ar kaunu, kā kaut ko, kā smagums mums būtu klusībā jānes līdzi… Es nodomāju, ka man arī no tā ir jāgūst tas labākais.”

[simple-poll id=”651″]

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.