Publicitātes foto

Roulinga pabeigusi scenāriju “Fantastisko zvēru” 2. daļai 0

“Vai tu jau esi uzrakstījusi scenāriju “Fantastisko zvēru” 2. daļai? Pastāsti man visu, sieviete!” – tā mikroblogošanas vietnē Twitter raksta kāda rakstnieces Džoanas Roulingas sekotāja ar segvārdu martinha.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Roulingas atbilde? “Jā, uzrakstīju, bet pagaidām NEKO NEVARU TEV PATEIKT, SIEVIETE!”

Filmas “Fantastiskie zvēri un kur tos meklēt” otrajai daļai jānonāk uz ekrāniem tieši Latvijas Republikas simtgades kulminācijā – 2018. gada 18. novembrī. Galvenās lomas tajā atveidos Džonijs Deps, Edijs Redmeins un Ezra Millers.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Fantastiskie zvēri un kur tos meklēt” ir prīkvels filmām par Hariju Poteru, to darbība risinās Ņujorkā 70 gadus pirms Poteriādes.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.