Liepājas osta.
Liepājas osta.
Foto: Ieva Lūka/LETA

Robežsargs izglābj Liepājas ostas kanālā slīkstošu vīrieti 0

Naktī uz 7.jūniju Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes robežsargs izglābis cilvēku, kurš slīcis Liepājas ostas kanālā, portālu LA.lv informēja Valsts robežsardze.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas
Veicot kuģa apgaitu, robežsargs Liepājas ostas kanālā, netālu no kuģa, izdzirdēja palīgā saucienus.

Izmantojot kuģa apgaismojuma iekārtas, Valsts robežsardzes amatpersona veica meklēšanas pasākumus, kuru rezultātā ūdenī pamanīja kādu personu. Robežsargs nekavējoties sniedza palīdzību personai un palīdzēja nokļūt uz kuģa klāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc personas izcelšanas no kanāla tika veikta personas sākotnējā vizuālā apskate, kuras laikā ievainojumi vai nopietni savainojumi netika konstatēti.

No piedāvātās medicīniskās palīdzības vīrietis atteicās.

Sakarā ar to, ka persona bija alkohola reibumā, vīrietis nodots Valsts policijas amatpersonām tālāko apstākļu noskaidrošanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.