Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Foto: LETA

Rinkēvičs noraida Krievijas prasību pēc kompensācijas par pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanu 0

Latvijas Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) noraida Krievijas prasību pēc kompensācijas par pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanu.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

Kā mikroblogošanas vietnē “Twitter” norāda ministrs, Krievija paziņojusi, ka gribēs kompensāciju no Latvijas par “okupantu pieminekļa nojaukšanu”.

Savukārt Rinkēvičs, “runājot klasiķa vārdiem”, pauž, ka Krievija “nevis kompensāciju dabūs, bet beigta ēzeļa ausis”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 2005.gadā Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņoja, ka Maskava nekad nepiekritīs sarunās ar Baltijas valstīm apspriest teritoriālos jautājumus.

Toreiz, raksturojot savu attieksmi pret Latvijas iespējamo vēlmi atgūt Abrenes (Pitalovas) novadu, Putins sacīja: “Viņi dabūs nevis Pitalovas rajonu, bet gan beigta ēzeļa ausis.”

SAISTĪTIE RAKSTI