Rinkēvičs: Mūs gaida diezgan trauksmains, sarežģīts, asiem pagriezieniem pilns 2025. gads 0

TV24 raidījumā “Nedēļa. Post scriptum” Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs uzsver, ka mūs gaida diezgan trauksmains, sarežģīts, asiem pagriezieniem pilns 2025. gads.

Reklāma
Reklāma
“Ja jūs uzpildāt degvielu šādā veidā, jūs esat idiots!” Eksperts ceļ trauksmi, mudinot autovadītājus izvairīties no plaši izplatītas kļūdas degvielas uzpildes stacijās
Receptes
Tu tos ēdi zaļus/svaigus? Tā vairāk nedari! 5 dārzeņi, kuri pirms ēšanas jānovāra
Kokteilis
“Viņa uzvārds sākas ar burtu “B”, un viņš deva rīkojumu…” izskan jaunas spekulācijas par iesaistītajiem Timmas bojāejā
Lasīt citas ziņas

Atbildot uz jautājumu par to, vai 2024. gada laikā Krievijas prezidenta Vladimira Putina absolūtisms ir sasniedzis savu apogeju, Rinkēvičs norāda, ka Putina režīmam ir iespēja kļūt vēl daudz brutālākam un asākam.

Rinkēvičs norāda: “Kodolpogas glāstīšanu es saskatu vairāk kā tādu šova elementu, lai pārliecinātu un iebiedētu Rietumus. Kaut gan, protams, ja tu visu laiku draudi, runā, pielieto šo te mehānismu, tad kaut kādā brīdī, kā mēs zinām no lugām, trešajā cēlienā, ja visi ir pie sienas, tad viņi, visticamāk, kaut kādā brīdī šaus.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts prezidents uzsvēra, ka pilnībā noliegt Putina draudus nevar, bet pašreizējā situācijā Rinkēvičs uzskata, ka Putina izteiktie draudi par kodolieroču pielietošanu ir saistīti ar Rietumu iebiedēšanu.

“Bīstamība ir tā, ka visiem patīk, ka viens cilvēks uzņemas atbildību, pieņem lēmumu un pārējiem par neko nav jādomā. Bet tajā brīdī, kad tas viens cilvēks pieļauj kādu fundamentālu kļūdu vai kļūst absolūti nokontrolējams un neadekvāts, tad sekas, sevišķi lielā valstī ar kodolieročiem, ir bīstamas ne tikai pašai valstij, bet visiem,” tā Rinkēvičs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.