Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Rīgā bezvēsts pazudusī sieviete un viņas 2024. gadā dzimusī meitiņa atrasta 24

Ziņa papildināta plkst. 12.41.

Valsts policija ir noskaidrojusi bezvēsts prombūtnē bijušās 1993. gadā dzimušās Aleksandras Stepļukas un viņas 2024. gadā dzimušās meitas Daniellas Stepļukas atrašanās vietu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka abas ir sveikas un veselas, un pret viņām nav vērsts noziedzīgs nodarījums.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Iepriekš vēstījām, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Pārdaugavas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1993. gadā dzimušo Aleksandru Stepļuku un viņas 2024. gadā dzimušo meitu Daniellu Stepļuku.

Sieviete ar bērnu vakar, 31. martā, ap pulksten 12.00 izgāja no dzīvesvietas Rīgā, Parādes ielā, un līdz šīm brīdim viņu atrašanas vieta nav zināma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pazīmes: sievietes augums ap 156 cm, vidējas miesasbūves, tumši blondi mati. Bija ģērbusies melnas krāsas trikotāžas kombinezona biksēs, melnā ādas jakā ar dūnu, līdzi bija pelēks maiss ar drēbēm. Sievietei ir pīrsings degunā, vairāki caurumi ausīs un rēta uz labās rokas.

Valsts policija aicina aplūkot sievietes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kuram ir zināma viņas un bērna atrašanās vieta, zvanot pa tālruņa numuru 112!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.