Foto no @sadursme instagram konta

Rīgā atkal bedrē iekrīt auto 1

(Papildināts plkst.17.50.)

Rīgā atkal kādā bedrē iekritusi vieglā automašīna. Kā sociālajos tīkls ziņo aculiecinieki, negadījums noticis Ziepniekkalnā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Vieglās automašīnas priekšējie riteņi iekrituši bedrē, kas izveidojusies brauktuves asfaltā un mašīna nogūlusies uz vēdera.

CITI ŠOBRĪD LASA

Negadījuma vietās ieradās glābēji un Valsts policija.

Aģentūra LETA noskaidroja, ka, automašīna Ziepniekkalnā bedrē iebraukusi, izveidojoties ielas seguma iegruvumam.

Ap plkst.12.51 saņemts izsaukums uz Ēbeļmuižas ielu, kur iebrukušā asfaltā atrodas vieglā automašīna, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā un Valsts policijā.

Negadījums notika brīdī, kad daudzdzīvokļu mājas pagalmā automašīna izbraukusi no stāvlaukuma.

Transportlīdzeklī sēdošie pašu spēkiem izkāpa un negadījumā neviens necieta. Glābēji auto no bedres izvilka.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvji ieradušies notikuma vietā un to norobežojuši.

“Bedre ir dziļa, taču pagaidām nav zināms tās izveidošanās iemesls. Rīt, 13.jūnijā, notiks inspekcija,” pauda pašvaldības pārstāve Aira Šmelde.

Jau ziņots, ka līdzīgs gadījums notika pagājušajā piektdienā Ģertrūdes ielā.

Ap plkst.10.32 saņemts izsaukums uz Ģetrūdes ielu 14, kur iebrukušā bruģī iebraukušas divas automašīnas – BMW un “Mercedes Benz”.

“Mercedes Benz” no bedres izkļuvis saviem spēkiem, bet otrs spēkrats gaidīja speciālās tehnikas palīdzību. Negadījumā cietušo nav.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, iegruvums izveidojies hidraulisko pārbaužu laikā, kuras notika visā Daugavas labajā krastā.

“Pārbaužu laikā siltumtīkli tiek testēti ar paaugstinātu spiedienu un šoreiz siltumtīkls ir plīsis, kā rezultātā izveidojies izskalojums. Konkrētie tīkli gan ir izbūvēti 1963.gadā un savu laiku nokalpojuši,” iepriekš pastāstīja AS “Rīgas siltums” pārstāve Linda Rence.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.