Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Karīna Miezāja

Remontējot auto, nejauši gūst durtu brūci sejā 0

Aizvadītajā diennaktī slimnīcā Rīgā ar durtu brūci sejā nogādāts kāds vīrietis, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Reklāma
Reklāma
8 šķietami veselīgi produkti, no kuru lietošanas uzturā labāk atteikties. Kā tie var kaitēt?
RAKSTA REDAKTORS
“Vai tiešām šis izskatās pēc 12 eiro vērta ēdiena?” Kliente sašutusi par maltīti, ko saņēmusi no Rīgas restorāna
Kokteilis
Pamani dīvainus priekšmetus mājoklī? 9 pazīmes, kas var liecināt par ļaunās acs klātbūtni
Lasīt citas ziņas

21 gadu vecs vīrietis garāžā, remontējot auto, nejauši uzdūrās uz asa priekšmeta.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bija nepieciešama arī vairākiem citiem cilvēkiem Rīgā, kuri guva traumas, strādājot vai veicot saimniecības darbus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds 39 gadus vīrietis darbā nokrita no vairāku metru augstuma, gūstot nopietnas traumas. Cietušais vīrietis ar galvas, pleca un kājas traumām nogādāts slimnīcā.

Mdiķu palīdzība bija nepieciešama kādam 18 gadus vecam puisim, kurš nokritis no mājas jumta brīdī, kad aplūkoja vēl veicamos saimniecības darbus. Vīrietis guva ļoti smagus vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, tostarp galvas, krūšu un muguras traumas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1009 izsaukumiem, no kuriem 183 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.