VIDEO. Igors Rajevs: “Somija gatavojas karam ar Krieviju beidzamos 100 gadus” 121

“Somijā ir kolosālas izmaiņas, karš Ukrainā to ir drastiski mainījis,” TV24 raidījumā “Par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu” apgalvo NBS rezerves pulkvedis un militārais analītiķis Igors Rajevs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jauni cilvēki riskē nepamanīt zarnu vēža simptomus – ārste brīdina par 5 svarīgākajām pazīmēm
10 vienkārši ikdienas ieradumi, kas palīdzēs zaudēt svaru
TV24
Valsts kancelejas direktors: “Cilvēkiem ir jāierodas darbā, nevis jāstrādā mājās no dīvāna vai no dārza”
Lasīt citas ziņas

Ir mainījusies gan valdības attieksme, gan sabiedrības viedoklis, pirmkārt, par lomu NATO, viņš uzsver, piebilstot, ka no ļoti maza atbalsta līmeņa, tas kļuva par ļoti lielu.

Igors Rajevs ironizē, apgalvojot, ka Somija gatavojas karam ar Krieviju beidzamos 100 gadus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņi to dara ļoti nopietni, pragmatiski un plānveidīgi, tāpēc, viņaprāt,  Somija ir ļoti laba NATO dalībvalsts un mūsu flanga piesedzēja,” – viņš saka.

Mēs, pēc Rajeva domām, varētu mācīties daudz ko no Somijas, īpaši saistībā ar civilo aizsardzību, patvertnēm u.tml. Somijā 2011.gadā tika pieņemts lēmums, ka vairāk patvertņu nav vajadzīgas, jo ir pietiekoši, lai nodrošinātu ar tām to daļu valsts iedzīvotāju, kam tās būs nepieciešamas. Savukārt Latvijā šis jautājums ir ļoti liela problēma, viņš uzsver.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.