Raimonds Elbakjans: “Ja man kāds saka, ka 12.klasē ir grūti eksāmeni – beidziet!” 0

Mūsdienu digitālajā laikmetā attālinātais darbs un mācības ir kļuvušas par ierastu praksi, taču vai tas mūs nav attālinājis arī no dzīves vērtībām, praktiskiem mērķiem, kas jāsasniedz? TV24 raidījumā “Preses klubs” par šo jautājumu savu viedokli pauda “Ghetto Games” izveidotājs Raimonds Elbakjans, runājot par izglītības nozīmi.

Reklāma
Reklāma
Tramps nocērt NATO finansējumu: ASV plāno nogriezt miljardus un atstāt sabiedrotos vienus pašus
Veselam
6 rīta ieradumi, kas slepeni veicina svara pieaugumu: izvairies no tiem!
RAKSTA REDAKTORS
“Tāda atbilde apstulbina un iedzen stūrī jebkuru policistu!” Soctīklos interesanta diskusija par ātrumpārkāpēju
Lasīt citas ziņas

“Tikko mums bija Superlīgā fināli Rīgā (skolu basketbols). Un finālā spēlēja Rīgas Valsts 1. ģimnāzija pret Rīgas Valsts 2. ģimnāziju. Tātad – vieni var gan mācīties, gan sportot, gan kārtot eksāmenus un tad ir citi, kuru sakarā mēs runājam par 9. klases eksāmeniem. Es pats novēloti liku eksāmenus uz 12. klasi, un es vēsturē lasu jautājumu un redzu, ka turpat ir arī atbilde, ieslēdzot loģisko domāšanu,” savā pieredzē dalās Elbakjans.

Viņš turpina: “Ja man kāds saka, ka 12.klasē ir grūti eksāmeni – beidziet!

CITI ŠOBRĪD LASA
Ja 12 gadus katru dienu esi gājis uz skolu un nevari nokārtot eksāmenus, tad vairs nav kur…”

Elbakjans norāda, ka tagad viss ir mainījies: “Es atceros, kā kādreiz mana mamma plosījās un mēģināja kaut kā mani dabūt pie tām mācībām. Es pieļauju, ka tagad vecāki ir tik šausmīgi pārņemti ar viss kaut ko citu, aizņemti, visur ir jāaizbrauc, visur jābūt, vēl tā antireklāma mācībām, ka var jau arī nemācīties, jo tāpat dzīvē kaut ko sasniegsi.

Viņš min, ka nereti jaunieši uztver izglītību kā mazsvarīgu, jo sabiedrībā tiek popularizēti stāsti par cilvēkiem, kuri, nemācoties, ir guvuši panākumus, kļūstot par influenceriem, piemēram, vai sasniedzot citus karjeras mērķus. “Ja cilvēks spēj paēst un nopelnīt naudu, viņš uzreiz tiek uztverts kā ģeniāls. Taču mēs bieži aizmirstam par tiem, kuri caur smagu darbu un izglītību ir sasnieguši fantastiskus rezultātus. To diemžēl plašsaziņas līdzekļos redzam pārāk maz,” viņš uzsvēra.

“Ghetto Games” izveidotājs, izsakot savu viedokli, uzsvēra, cik būtiski ir likt pareizos uzsvarus. Vairāk jākoncentrējas uz pozitīviem piemēriem – cilvēkiem, kuri ar smagu darbu un zināšanām ir sasnieguši lielas virsotnes, iedvesmojot cilvēkus tiekties uz panākumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.