Valsts ieņēmumu dienesta ēka.
Valsts ieņēmumu dienesta ēka.
Foto: Ieva Makare/LETA

Raidījums: Rīgas domes Mājokļu departaments slēdz 12 miljonu līgumu ar firmu, kuru auditē VID 0

Lielākie “Rīgas kartes” sadarbības partneri un miljonu saņēmēji nonākuši KNAB redzeslokā. “Nekā personīga” zināms, ka tās figurē pret bijušo valdes locekli Aleksandru Brandavu sāktajā izmeklēšanā aizdomās par kukuļdošanu Rīgas domes amatpersonām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
TV24
“Telegram” kanālos arvien satraucošākas krievu atzīšanās: Karš ir kļuvis par komadieru privāto biznesu
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Lasīt citas ziņas

Auditu abās privātfirmās sācis Valsts ieņēmumu dienests (VID), un “Nekā personīga” rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka vismaz vienai no firmām tiks uzrēķināts vairāk nekā vienu miljonu liels sods, jo ir aizdomas par netīriem darījumiem.

Neskatoties uz nepatikšanām, vienai no kompānijām nesen ir izdevies tikt pie jauna Rīgas domes pasūtījuma – 12 miljonu vērta līguma par pašvaldības īpašumā esošu dzīvokļu remontu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) pieprasījis vienošanos izvērtēt Juridiskajai pārvaldei. Tomēr lauzt vai pārskatīt līgumu neviens netaisās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.