Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Princis Harijs un Megana Mārkla par 1 miljonu ASV dolāru piekrituši sniegt intervijas par britu karalisko ģimeni 0

38 gadus vecā Megana Mārkla un 35 gadus vecais princis Harijs nolēmuši doties pa princeses Diānas “pēdām”. Viņi gatavojas intervijai, kurā pastāstīs par pils dzīves aizkulisēm un atklās citus sensitīvus tematus, kas skar gan britu karalisko ģimeni, gan viņus pašus.

Reklāma
Reklāma
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā
FOTO. Gaismā nākusi dāvana, ar ko Putins slepus pārsteidzis Trampu
Lasīt citas ziņas

1995.gadā prinča Harija un prinča Viljama mamma, princese Diāna, sniedza interviju TV kanālam BBC, kurā pastāstīja par to, cik viņa ir nelaimīga laulībā ar dēlu tēvu, princi Čārlzu. Šādas intervijas, kā saprotams, britu karaliskās ģimenes slavu pamatīgi iedragāja.

Nu ir pagājuši daudzi gadi un tā vien šķiet, ka vēsture atkārtosies. Prinča Harija un Meganas Mārklas ģimenes draugi atklājuši, ka pāris gatavojas intervijām ar divām TV zvaigznēm – Opru Vinfriju un Elēnu Dedženeresu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sarunas par šīm intervijām aizsākušās jau šī gada janvārī. Avoti atklājuši, ka par šīm intervijām pāris saņems vienu miljonu ASV dolāru.

Daļa no iegūtajiem līdzekļiem tikšot ziedoti labdarībai. Tāpat daļu no naudas Harijs un Megana iecerējuši ziedot medicīnas personālam, kas cīnās ar koronavīrusa epidēmiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.