Evika Siliņa
Evika Siliņa
FOTO: Zane Bitere/LETA

Premjere paziņo patīkamus jaunumus: Žogs uz Latvijas un Baltkrievijas robežas ir uzbūvēts – ministri var pieņemt šo darbu 132

Žogs uz Latvijas un Baltkrievijas robežas ir uzbūvēts, trešdien preses konferencē žurnālistiem norādīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), kura Rīgas pilī tikās ar Valsts prezidentu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Nogurums, svara pieaugums, slikta oma? 7 pazīmes, ka jūsu vielmaiņa palēninās, un kā to mainīt
Lasīt citas ziņas

Premjere pauda cerību, ka tuvāko dienu laikā ar ministri varēs pieņemt šos darbus, taču nākamgad sāksies intensīvs darbs un turpināsies žoga izbūve starp Latvijas un Krievijas robežu.

Jau ziņots, ka visu austrumu robežas žogu ar Krieviju un Baltkrieviju paredzēts pabeigt 2024.gadā, un pēc tam turpināsies citu robežu aizsargājošās infrastruktūras elementu uzstādīšana, lai uz visas austrumu robežas būtu izveidota moderna un efektīva robežapsardzības infrastruktūra.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.