Portāls: Dāvis Bertāns tuvu trīs gadu līgumam ar “Kutxa Laboral” 0

Basketbola portāls sportando.net ziņo, ka Dāvis Bertāns esot tuvu trīs gadu  līguma parakstīšanai ar vienu no vadošajiem Spānijas klubiem “Kutxa Laboral” no Vitorijas.

Reklāma
Reklāma
Nāves dienā, 3., 9., 40. dienā un gada laikā: ko nedrīkst darīt pēc tuvinieka nāves 20
Krimināls
Traģēdija Pļavniekos. Neoficiāla informācija liecina, ka viens no zēniem nejauši nogalinājis otru 23
Īstas miegamices! Trīs zodiaka zīmes, kurām no rītiem patīk pagulēt ilgāk
Lasīt citas ziņas

“LA” jau rakstīja, ka Bertāns izmantoja iespēju lauzt līgumu ar finansiālās grūtībās nonākušo Belgradas “Partizan” komandu, bet šo vasaru aizvadīs Sanantonio “Spurs” komandas spēciālistu uzraudzīotos treniņos. Lielāko daļu iepriekšējās sezonas Bertāns izlaida ceļgala krustenisko saišu plīsuma dēļ.

Portāls norāda, ka Bertāna un “Laboral Kutxa” vienošanās paredzēs līguma pārtraukšanu gadījumā, ja spēlētājam būs iespēja doties NBA. Kā zināms, tiesības uz Bertānu pieder Sanantonio “Spurs” komandai, kura izrādījusi milzōigu interesi spēlētāja atveseļošanās procesā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vitorijas “Kutxa Laboral” komanda (kluba oficiālais nosaukums gan ir “Baskonia”) aizvadītajā sezonā Spānijas čempionātā izstājās ceturtdaļfinālā, tomēr komandai ir Eirolīgas licence. Nākamajā Eirolīgas sezonā “Kutxa Laboral” spēlēs D grupā kopā ar “Olympiakos”, “Valencia”, “Glatasaray”, “Crvena Zvezda” un Klaipēdas “Neptunas”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.