“Plastmasa “vairo” homoseksualitāti sabiedrībā?” Ārsts atklāj teorijas un satraukumu par nācijas iznīkšanu 111
“Jautājums, kas pat ārstu sabiedrībā īsti nav skaidrs – ja man tagad būtu jāaiziet uz skolu un ar jauniešiem jārunā par seksualitāti, ko es drīkstētu teikt?” RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” jautā ģimenes ārsts Andris Baumanis.
“Godīgi sakot, ja man būtu jānostājas šo jauniešu priekšā un par šo tēmu tagad jārunā, tad ir jāizdala divas lietas – man personīgais viedoklis un viedoklis, ko es drīkstu paust kā ārsts. Man viedoklis var būt krasi atšķirīgs no mana kā ārsta viedokļa,” viņš atklāj.
Šobrīd lielākā problēma ir demogrāfija. Vai latviešu tauta kā tāda būs pēc 100 gadiem?
“Šobrīd pie tās emigrācijas un dzimstības, visticamāk pēc 100 gadiem mūsu tautas nebūs,” ģimenes ārsts uzskata.
Vai praids tam ir apdraudējums? “Ja mēs turpinām iet uz šo ģimenes vērtību definēšanu šādā virzienā, tad nācijas iznīkšanas process viennozīmīgi iet vienā ceļā,” viņš saka.
Ārsti esot nonākuši pie vienas sabiedrības domas, ka seksuālā identitāte bērnam veidojas līdz sešu gadu vecumam.
Tīņu gados, kad viņš sasniedz dzimuma briedumu, cilvēks jau ir izveidojies kā personība un viņš būs vai nu biseksuāls vai heteroseksuāls cilvēks.
Kas ar mums notiek līdz sešu gadu vecumam un kas ietekmē mūsu seksualitāti?
“Viena lieta, par ko ārsti domā, tas varētu būt saistīts ar mūsu iepakojumiem, runa ir plastmasas traukiem, celofāns, kas satur dzimumhormonu, kas līdzīgs sievišķam dzimuma hormonam, to ar pārtiku nepārtraukti uzņemot, varētu mainīt cilvēku hormonālo sistēmu,” Baumanis teic.
“Ja sabiedrībā 30%, kas atbalsta homoseksuālas attiecības pēkšņi izaugs līdz 70%, tad mēs par demogrāfiju varot aizmirst vispār,” viņš uztraucas.