Foto – Siguldas pašvaldība

Pirmdien saglabāsies vasarīgs siltums līdz +26 grādiem 0

Pirmdienas rītā Latvijā ir sauss un saulains laiks, liecina meteoroloģiskā informācija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tava zodiaka zīmes superspēja – īpašība, kas liek citiem zaļot no skaudības 1
Mīlasstāsts beidzies? Tramps palēnām padara Masku par pasaules ienaidnieku – priekšrocības nu kļūst par traucēkli 15
Kokteilis
“Vienā mājas galā viss pūst, otrā ir slapjš” – Raimonda Paula meita nolēmusi atgriezties Latvijā un sakārtot tēva īpašumus
Lasīt citas ziņas

Pūš lēns vējš, pārsvarā no austrumiem, un ir bezvējš.

Gaisa temperatūra, lecot saulei, bija +4..+12 grādu. Deviņos rītā gaiss būs iesilis līdz +14..+19 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Rīgā saulains rīts, ar lēnu vēju. Minimālā gaisa temperatūra rīta agrumā bija no +7 grādiem lidostā “Rīga” līdz +12..+13 grādiem pilsētas centrā.

Pirmdien Latvijā turpināsies vasara – gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +23..+26 grādiem, un tikai vietām piekrastē tā nesasniegs +20 grādu.

Daudzviet valstī sauli brīžiem aizsegs gubu mākoņi, nokrišņi nav gaidāmi.

Pūtīs lēns vējš, piekrastes novados gaidāma arī mērena jūras brīze.

Rīgā gaidāma saulaina diena un lēns vējš, dienas otrajā pusē iegriezīsies spirgtāks ziemeļu vējš. Gaiss sakarsīs līdz +25 grādiem, par dažiem grādiem zemāka gaisa temperatūra joprojām būs pilsētas ziemeļos – pie jūras.

Laikapstākļus nosaka anticiklona centrālā daļa, atmosfēras spiediens ir aptuveni 770 dzīvsudraba staba milimetru jūras līmenī.

[meteoweather_map]

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.