Pirmatskaņo Kalēja madrigālu 0

Piektdien, 18. janvārī, Latvijas vēstniecībā Berlīnē norisināsies par godu Zlēku kultūrvēsturei rīkots labdarības pasākums, kura gaitā pirmatskaņojumu piedzīvos ērģelnieka, pianista un komponista Aivara Kalēja Otrais madrigāls soprānam un klavierēm paša autora un baltvācu soprāna Martinas Dēringas sniegumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Būsi pārsteigts, uzzinot, cik daudz pirksti atklāj par tavu personību
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Kokteilis
Fantāzijai nav robežu: 8 neparastākie vārdi, kurus slavenības devušas saviem bērniem
Lasīt citas ziņas

Skaņdarbs tapis īpaši šim notikumam un ir veltījums Zlēkām, to šodienai un pagātnei, vārdu autore ir M. Dēringa. Pasākuma mērķis ir aicināt sabiedrību ziedot Zlēku fondam, no kura līdzekļiem top divas apjomīgas grāmatas – viena par Zlēku baznīcas arhitektūru un mākslu, otra – par Zlēku vēsturi un cilvēkiem. Grāmatu autori ir Ojārs Spārītis un Laimdota Sēle.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.