Piesaistām veiksmi un bagātību. Ko nedrīkst turēt savā mājoklī pēc fen-šui principiem? 0
Dažādi fen-šui autori, virzieni, mācību grāmatas sniedz milzum daudz padomu, kā iekārtot mājokli, lai piesaistītu veiksmi savai dzīvei. Nav viegli orientēties padomos, kas dažkārt ir pretrunīgi. Tomēr ir daži pamatlikumi, kur eksperti ir vienisprātis par to iedarbīgumu un nozīmīgumu. Šie parastie fen-šui likumi palīdzēs jūsu mājai piesaistīt veiksmi un bagātību. Mēs esam apkopojuši to tabu lietu sarakstu, ko saskaņā ar fen-šui, nedrīkst pieļaut nekādā gadījumā.
Galvenie fen-šui tabu
Viesistabas un virtuves apvienošana – viens no būtiskākajiem aizliegumiem, ko nedrīkst darīt nekādā gadījumā. Fen-šui skatījumā viesistaba ir svarīgākā telpa, kura ir veiksmes krātuve, īpaši tas attiecas uz ģimenes galvu – vīrieti. Ieteikumu, kā iekārtot viesistabu un vairot tajā pozitīvo enerģiju, ir ļoti daudz. Jāatceras, ka virtuves, kas tiek uzskatīta par vienu no nelabvēlīgākajām zonām dzīvoklī, pievienošana ievērojami pasliktina viesistabas fen-šui un samazina ģimenes galvas veiksmes potenciālu. Eksperti apgalvo, ka šādā dzīvoklī nav nozīmes pārējo fen-šui ievērošanai, jo veiksme no tā aiziet neatgriezeniski.
Salauztus priekšmetus, ieplēstus traukus, bojātu sadzīves tehniku saskaņā ar fen-šui nedrīkst glabāt vai izmantot, jo tur uzkrājas ša-ci negatīvā enerģija, kura pakāpeniski ietekmē visus ģimenes locekļus, radot neapmierinātību ar dzīvi, skandālus un piesaistot neveiksmes. Tiek uzskatīts, ka jebkurš sabojājies priekšmets ir saistīts ar kādu jūsu problēmu, tādēļ nepieciešams no tā nekavējoties atbrīvoties.
Nedrīkst glabāt vecus, nevajadzīgus priekšmetus, domājot, ka tie var kādreiz noderēt. Pārblīvēti skapji, istabas stūri, antresoli, plaukti, balkons, kur glabājas gadiem neizmantotas, jau aizmirstas lietas, ir spēcīgākais ša-ci enerģijas avots. Īpaši bīstami šādi krājumi ir svarīgākajās dzīvokļa zonās: veselības, bagātības, ģimenes galvas veiksmes zonā. Atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām, bet tās mantas, kuras, jūsuprāt, patiešām var noderēt, ik pa laikam pārskatiet, pārkārtojiet un izvēdiniet.
Tekošas caurules un bojāta santehnika – vēl viens fen-šui tabu. Tekošs krāns vai piloša caurule nemanāmi aizvilinās bagātību no jūsu mājas. Tualete tiek uzskatīta par nelabvēlīgu zonu mājoklī, taču negatīvo iedarbību var mazināt, salabojot caurules un krānus.
Ja spogulis priekšnamā novietots tā, ka tajā var redzēt ārdurvis, tad ziniet, ka tāpat pa jebkurām ārdurvīm aizplūst dzīves enerģija ci, bet, ārdurvīm atspīdot spogulī, tā vienkārši aizlido vēja ātrumā. Dzīvoklī būs jūtams ci enerģijas trūkums, un, protams, ģimenes locekļu veiksme ies mazumā.
Saimnieku guļamistabā pēc fen-šui principiem nedrīkst novietot spoguli tā, lai tajā būtu redzama gulta. Jāatceras, ka spoguļvirsmu mēs varam saskatīt arī stikla skapīša durtiņās, spoguļplauktā, tualetes galdiņa spogulī un pat televizorā. Tiek uzskatīts, ka šādā gadījumā pāra attiecībās var parādīties trešais vai pat ceturtais, citiem vārdiem sakot, ģimenes saticību var apdraudēt sānsoļi.
Ja mājoklī ir kāpnes, kuras ved augšup (uz otro stāvu vai mansardu), tad starp pakāpieniem nedrīkst būt vieta, kur atspīd gaisma. Šādā gadījumā dzīvības enerģija nespēs pacelties augšup un otrajā stāvā būs jūtams enerģijas trūkums. Šis padoms attiecas arī uz veikaliem, kur klientiem jākāpj otrajā stāvā. Darījumi veiksies labāk, ja pakāpieni būs nosegti no abām pusēm.
Jebkuri priekšmeti, kas ir pārvietojami (sienas pulkstenis, zvaniņi utt.), pēc fen-šui principiem nedrīkst būt novietoti virs durvīm vai to tuvumā. Tas attiecas uz jebkurām mājokļa durvīm, ne tikai ārdurvīm. Neieklausīšanās šajā padomā var piesaistīt neveiksmes, šķēršļus un problēmas visiem ģimenes locekļiem.
Jāatceras, ka tīrība un kārtība ir viena no galvenajām fen-šui prasībām jūsu mājai. Mājoklis, kurā atrodas skaistas, vajadzīgas un nebojātas lietas, kuras priecē gan acis, gan dvēseli, kurā nav vietas veciem un salauztiem, savu laiku nokalpojušiem priekšmetiem, nodrošina veiksmi visās dzīves situācijās, veselību un bagātību visiem ģimenes locekļiem.
Ja jūs esat pašos ceļa pirmsākumos, iekārtojot māju pēc fen-šui principiem, sāciet ar krāmu izmešanu, atbrīvošanos no nevajadzīgām un ilgi neizmantotām lietām, kārtības un tīrības ieviešanu. Pēc tam pārliecinieties, ka neviens no iepriekšminētajiem aizliegumiem nav pārkāpts, un, ja iespējams, novērsiet to.