Parasti peonijas ir nopērkamas konteineros vai kā kailsakņu stāds ar trīs līdz piecām acīm jeb jaunajiem pumpuriem un kā atdalījumi no trīs četrus gadus veciem augiem. To izstādīšana veicama agrā pavasarī vai rudenī. Izrok 30-45 cm dziļu bedri un pairdina tās maliņas. 1
Bedrē ievieto lāpstas tiesu komposta un, ja pieejams, pievieno nedaudz organiskā granulu mēslojuma, pa virsu uzberot arī parasto augsni. Jāievēro, lai jaunie izaugumu bumbuļi nebūtu nosegti ar zemi dziļāk par pieciem centimetriem, citādi ziedu būs maz vai tie neizplauks vispār. Rudenī stādītie augi pirmajā sezonā var arī neuzziedēt, jo bieži vien peonijām nepieciešams attīstīties ilgāku laiku.
Laistīšana jāveic vienu reizi nedēļā, karstajos periodos – pat biežāk. Peonijas nevajag pārlaistīt, burtiski peldinot ūdens peļķē vai laistot katru dienu, jo tas var sekmēt slimību un kaitēkļu rašanos. Mēslojums praktiski nav vajadzīgs, izņemot īpaši nabadzīgas vai smilšainas augsnes gadījumā. Noteikti nevajag aizrauties ar ķīmiskajiem līdzekļiem, jo mēslošanai labi derēs vienkāršs komposts. Var izmantot mulču, taču ne pie stumbriem, jo augs reaģēs tā, it kā būtu iestādīts pārāk dziļi – tas nedos ziedus. Tomēr arī mulču īsi pirms ziedēšanas laika ieteicams novākt. Svarīgi, lai peonijām apkārt būtu izveidots balsts. Lakstveida šķirnēm pavasarī, kad tās tikko paaugušās, apkārt var aplikt riņķveida vai žoga tipa metāla vai koka balstus.
Vēlāk, kad augs jau kļuvis kupls un sācis ziedēt, balstu izvietošana būs krietni sarežģītāka. Jāraugās, lai balsti peonijas nesaspiež, jo tas var samazināt gaisa cirkulāciju un radīt labus apstākļus slimībām un kaitēkļiem. Pēc izziedēšanas balstus var novākt, bet vecos ziedus apgriezt – lakstveida peonijām līdz stiprākajām lapiņām, kokveida – tikai pašu zieda galviņu, lai stumbrs turpinātu augt garumā. Rudenī lakstveida šķirnēm jānovāc vecā lapotne un jāļauj ieslīgt miera periodā, savukārt kokveida peoniju stumbrus ziemā labāk neaiztikt, jo tie var salūzt.
Lakstveida peonijas atdalīt vajag reti, taču, ja tās pārlieku izpletušās, ideālais laiks atdalīšanai (un arī pārstādīšanai) ir rudens. Savukārt, ja gribas izmēģināt spēkus kokveida peoniju sēklu audzēšanā, var atstāt izziedējušos ziedus cerot, ka attīstīsies sēklas, kas nereti arī izdodas. Pēc novākšanas sēklas jāizņem no pākstīm un jāievieto mitrā kūdrā stratifikācijai jeb izsaldēšanai. Jāņem arī vērā, ka sēklas nedrīkst iekaltēt. Tās būs gatavas sēšanai, kad kļūs tumšas. Sēšana ir vienkārša, taču jaunais augs var parādīties vien pēc diviem gadiem un pirmie ziedi – pat pēc desmit.