Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto AP/Scanpix/LETA

Pensionāre nomirst no sirdslēkmes pēc tam, kad saņem rēķinu par ūdeni vairāk nekā 15 000 eiro apmērā 66

Kāds pensionāre Itālijā mirusi no sirdslēkmes pēc tam, kad saņēmusi rēķinu par ūdeni vairāk nekā 15 000 eiro apmērā, vēsta izdevums BILD.

Reklāma
Reklāma
Tramps nikns uz Putinu un pirmo reizi publiski izsaka reālus draudus
Burovs iespējams slēpj dzīvokļus un dārgas gleznas: znots nodod KNAB informāciju
Kokteilis
Trampa pavāri “tiek izdancināti godam”. Baltā nama virtuves aizkulises un ko labprāt iekož ASV prezidents
Lasīt citas ziņas

Kad 88 gadus vecā sieviete saņēma rēķinu, viņa sabruka. Viņai par trīs mēnešu ūdens patēriņu bija piestādīts 15 340 eiro liels rēķins.

Neatliekamās palīdzības dienests viņu nogādāja slimnīcā, kur pensionāre nonāca komā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pa to laiku izrādījās, ka komunālo pakalpojumu uzņēmums vienkārši bija nepareizi nolasījis skaitītāja rādījumus un kļūdaini nosūtījis rēķinu ar milzīgo summu.

“Mēs dažkārt pārbaudām rēķinus, izmantojot mākslīgo intelektu,” atzina uzņēmumā.

Izrādījās, ka sievietei par ūdeni bija jāmaksā tikai 55 eiro, taču bija par vēlu – pensionāre nomira slimnīcā.

Uzņēmums, kas viņai piegādāja ūdeni, atvainojās par kļūdu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.