Foto: Šineidas O’Konoras Twitter konts

Pazīstamā īru dziedātāja Šineida O’Konora pieņēmusi islamu un mainījusi vārdu 0

Īru dziedātāja Šineida O’Konora pieņēmusi islāmu un nomainījusi vārdu – tagad viņu sauc Šuhada Davita.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
Karu izbeigs kājnieks netīrā formā: Komandiera atziņas par frontes realitāti Ukrainā 62
Lasīt citas ziņas

“Es ar lepnumu paziņoju, ka esmu kļuvusi par musulmanieti. Tas ir dabisks jebkura apzināta teoloģiska meklējuma rezultāts. Visi svētie raksti ved uz islāmu. Un citi svētie raksti kļūst nevajadzīgi,” tviterī raksta dziedātāja.

Viņa arī publicējusi attēlu, kurā viņa redzama hidžabā.

CITI ŠOBRĪD LASA

1992.gadā viņa izraisīja skaļu skandālu, šova “Saturday Night Live” tiešraidē saplēšot pāvesta Jāņa Pāvila II portretu, protestējot pret pedofiliju katoļu baznīcā.

O’Konora bija viena no veiksmīgākajām 80. un 90.gadu popmūzikas dziedātājām.

Četru bērnu mātei pirms desmit gadiem tika konstatēti bipolārie traucējumi.

Pērn O’Konora sociālajā tīklā “Facebook” publicēja video, kurā atzina, ka jau labu laiku mitinās motelī ASV Ņūdžersijas štatā pilnīgā pamestībā, turklāt viņu vajājot domas par pašnāvību.

Video 50 gadus vecā māksliniece apliecināja, ka pametusi ģimeni Īrijā, “jo viņiem bija vienalga”, un tagad “jau divus gadus” ir viena.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.