Atbildības sadalījums 2
Tāpat noteikt to, cik ļoti patīc savam priekšniekam var pēc tā, cik ļoti viņš tevi iesaista ikdienišķos lēmumos. Ja viņš izvairās tevi aicināt uz sapulcēm un sanāksmēm, kurās tiek apspriestas būtiskas lietas, kas ir arī tavā kompetencē, tad tavs viedoklis viņam nešķiet būtisks un viņš neuzticas tev. Ja tu arī nerīkosies un nejautāsi par savu līdzdalību šādos lēmumos, priekšnieks, iespējams, nodomās, ka tevi tas vienkārši neinteresē, un tas situāciju noteikti nepadarīs labāku.
Vērts pavērtēt arī to, vai viņš tev kopumā uztic atbildīgus lēmumus. Ja esi spējīgs un atbildīgs, kā arī sevi jau pierādījis, bet biežāk tev jāveic mazie un “melnie” darbiņi, tad noteikti tu viņā nevies uzticību, lai arī ko darītu.
Ķermeņa valoda
Komunicējot ar savu darba devēju, pirmā pazīme, kas liecina, ka viņam tu sevišķi nepatīc, ir izvairīšanās no acu kontakta, jo parasti viņos mīt bailes, ka acu dusmīgais acu kontakts varētu pavēstīt par patiesajām sajūtām un nevēlēšanos komunicēt. Protams, neveidojot acu kontaktu nekāda dižā saruna nevar veidoties, līdz ar to šis ir arī veids, kā viņš izvairās no sarunas ar tevi.
Otra pazīme, kas liecina par antipātijām – smaids. Loģiski, ka katru dienu cilvēkam nevar būt slikts noskaņojums, tāpēc, ja priekšnieks nekad nepacenšas pasmaidīt tavā klātbūtnē, tas varētu kalpot kā lielisks rādītājs.