Veikala “Maxima” ēka.
Veikala “Maxima” ēka.
Foto-LETA

Pašapkalpošanās kases “Maxima” 1

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija”, lai risinātu darbaspēka trūkuma problēmu, jau no nākamā gada ieviesīs pašapkalpošanās kases, sacīja “Maxima Latvija” valdes locekle Jeļena Kondrašova.

Reklāma
Reklāma
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Veselam
Mēs bieži vien tiem nemaz nepievēršam uzmanību: 9 simptomi, kas var liecināt par agrīnu diabētu
Lasīt citas ziņas

“Lai noturētu esošos darbiniekus un piesaistītu jaunus, mēs esam mainījuši personāla apmaksas politiku un papildus atalgojumam esam piešķīruši 5,4 miljonus eiro. Esam pārskatījuši bonusu sistēmas un tajās ir arī veselības apdrošināšana. Darbiniekiem, kas pie mums ir nostrādājuši ilgāk nekā piecus gadus, ir palielināta bonusu programma. Ir vietas, kur mēs darbiniekus nepiesaistīsim ne par kādu naudu, jo viņu tur vienkārši nav. Tādēļ mēs izskatām arī tādu jautājumu kā pašapkalpošanās kasu ieviešana,” sacīja Kondrašova.

Pēc viņas teiktā, pilotprojekts sāksies novembrī un, ja tas izdosies, tad no nākamā gada pašapkalpošanās kases “Maxima” veikalos sāks ieviest jau masveidīgāk.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.